Piráti zruší největší lidovou zábavu


Blížící se parlamentní volby nutí odkrývat karty v podobě tradičních a tradičně nedodržovaných úplatkářských slibů voličům. Pravda, s jedinou výjimkou plukovníkovy Přísahy, kdy nejvyšší guru jednoznačně odpověděl, že se k ničemu nebude vyjadřovat.

Velké pozdvižení v oblasti sportu způsobil favorit nadcházejících voleb, Piráti. Již dříve někteří vrcholní představitelé proklamovali snahu zrušit podporu reprezentací České republiky, stejně tak sportovní svazy, nositelé národních sportovních autorit, přijdou zkrátka a budou hozeny do tržních vod nové společnosti, až by exprezident Klaus takový názor mohl závidět. Strategie podpory sportu byla v podání Pirátů vyšperkována snahou o zabavení velkých sportovních zařízení, zejména fotbalových stadionů. Experti Pirátů spočítali, že vytíženost zelené plochy hřiště na počet obyvatel je naprosto nepřijatelná, je potřeba otevřít pomyslné brány a nechat na stadionech volně sportovat veškeré obyvatelstvo. Tímto opatřením tak skončí nejvyšší fotbalové soutěže, reprezentace bude hrát svoje zápasy v cizině.

Vyhráno nemají ani hokejisté, sice koeficient využitelnosti mají lepší, ale zimní stadiony pro změnu nevyhovují ekologickou udržitelností a mají být nahrazeny z části tělocvičnami pro gymnastiku a z části velkokapacitními pěstírnami marihuany s možností degustace pěstovaných vzorků. To vyhovuje zejména pardubickým hokejistům, kteří v minulých sezonách opakovaně projevují náklonost k alternativním formám zábavy a vstoupí do nové sezony jako největší favorité.  


Pravda o Plavšičově přestupu

Hokejový svaz slaví postup Kladna

Pekelné důsledky vykradení pardubické šatny

Olympijské hry se přesouvají na ruský ostrov


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)