Petr Janda Antonínovi Panenkovi oznámil, že Olympic narozdíl od fotbalistů pořád vyhráváSkupina Olympic, která slaví v roce 2022 šedesát let své   existence, první listopadovou středu 2. listopadu  2022  v Praze oficiálně zahájila turné a představila limitovaný box pěti vinylů. Při této události asistoval i legendární fotbalista Antonín Panenka, který si od Petra Jandy vyslechl i vtipnou glosu.


Zároveň v pražské Malostranské besedě, kde se událost odehrála,  členové kapely poprvé uvedli před novináři, fotografy a kameramany videoklip Vlak co nikde nestaví a pokřtili poštovní známku a eurobankovku s Olympikem, které vyšly u příležitosti jejich výročí.

Číslovaný kartonový 5LP box obsahující 60 hitů skupiny při té příležitosti  pokřtil fotbalista Antonín Panenka.


Kmotr souboru pěti LP s 60 hity Antonín Panenka si přitom vyslechl vtipnou poznámku od Petra Jandy, který je v Olympicu  už od jeho začátku v roce 1962.

Jak říkám ...

"Olympic narozdíl od fotbalistů pořád vyhrává," má jasno Petr Janda.

(Petr Skála pro SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)

Marek Prchal posiluje Slavii

5.2.2023 09:00:00

Deset let byl Marek Prchal spojován s volebními úspěchy Andreje Babiše, kterému k dominanci na české politické scéně výrazně dopomohla právě marketingová podpora manžela autorky populárních kuchař...