Osmnáctiletý Stránský si udělal radost a vstřelil jeden gól v duelu Mladá Boleslav – Teplice 3:1

V porovnání s předchozím prohraným domácím utkáním s pražskou Slavií vyslal trenér Karel Jarolím proti Teplicím mužstvo se čtyřmi změnami (Plechatý, Matějovský, Ladra, Fila), když na lavičce zůstali Lukáš Mašek, Ewerton, na tribunu usedli zraněný Preisler a s trestem za vyloučení Smrž. Tepličtí vyrukovali ve stejné sestavě, s kterou v předchozím kole porazili doma Jablonec.
První poločas začali živěji Tepličtí a z prvního útoku získali rohový kop, který však v dalším průběhu zůstal jejich jediným. Mladoboleslavští po pár minutách hru vyrovnali a ve 23. minutě rychlý mladoboleslavský útok odtáhl po levé straně Ladra, před šestnáctkou nezištně přihrál Filovi, který se kličkou zbavil obránce a po zemi k pravé tyči nedal Čtvrtečkovi šanci - 1:0.

Z vedení se Středočeši  radovali pouze tři minuty.  Ve 26. minutě se zkušený Mareš uvolnil uvnitř boleslavského vápna mezi třemi obránci a po zemi prostřelil Šedu - 1:1.
Domácí  se nedali a ve 35. minutě vnikl z pravé strany do soupeřova velkého čtverce Skalák, a když se zasekávačkou zbavoval protihráče, tak jej Mazuch podrazil, načež hlavní rozhodčí Klíma bez váhání nařídil pokutový kop, a ten jistou ranou k pravé tyči Skalák proměnil - 2:1.
Ve 37. minutě se po Juráskově centru tlačil do šance Škoda, ale tísněn dvěma obránci neměl klid k zakončení a Čtvrtečkovu branku netrefil. V závěru poločasu Teplice snadno ubránily třetí boleslavský roh a Šeda byl dvakrát u míče dříve, než Mareček a o chvíli později při jiné akci Mareš.

Druhý poločas byl většinu času ve znamení mladoboleslavské herní převahy, ale vytoužený třetí uklidňující gól padl až v předposlední minutě.  V předposlední minutě utkání Dominik Mašek rozehrál osmý mladoboleslavský rohový kop, který teplická obrana odvrátila mimo šestnáctku, ale nikým nehlídaný Stránský z necelých dvaceti metrů se přízemní ranou bez přípravy trefil k levé tyči, kam se Čtvrtečka natahoval marně - 3:1. Byl to vskutku povedený premiérový gól osmnáctiletého Stránského, přesně takový, na který fotbalista vzpomíná po zbytek kariéry...