Než si nasadíte na hlavu ochranný pracovní prostředek hlavy - přilbu, musíte ji provětrat


Za účasti špičkových sportovců, kajakáře Josefa Dostála, vodní slalomářky Terezy Fišerové, beachvolejbalistů Ondřeje Perušiče a Davida Schweinera a střelce Jakuba Tomečka, představil Český olympijský tým nové partnerství se společností VINCI Construction CS.

Největší stavební skupina v Česku zároveň podpoří Olympiádu dětí a mládeže. A protože všichni sportovci nějak začínali, tak došlo i na prohlížení fotografií a tak na malé slavnosti, při které byla zveřejněna spolupráce stavební společnosti s olympioniky, viděli přítomní na obrázcích, jak současní borci ze začátku 21. století vypadali, když v mládí sportovali třeba jako kanoista, florbalista, střelec či dokonce fotbalistka. 

Nu, a protože nakonec před  hromadným fotografováním pětice sportovců převzala od stavební společnosti  na památku  symbolické dárky v podobě ochranných  prostředků hlavy bílých přileb, nedalo ani tak moc velkou práci vymyslet situaci, že si čtyři muži a jedna žena s přilbami budou před objektivy fotografů jen tak s nimi pohazovat.
Tak nějak vznikl soubor následných fotografií, které byly načteny jen proto, že fotoaparát chvíli pracoval  v téměř podobné rychlosti, jako běží filmová kamera.
Stalo se tak ve středu 21. září 2022 na staveništi uprostřed Prahy Karlína  a
Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz zde.

(Petr Skála pro  SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...