Na Revival Rallye Úslava 2022 měl CZech Samurais Ollie Roučkové novou navigátorku Katarinu Sirůčkovou

Ve dnech 25. a 26. března 2022 proběhl v pořadí již čtvrtý podnik motoristické soutěže Revival Rallye Úslava 2022. Jednalo se opět o rychlostní zkoušky formou jízdy pravidelnosti, tj. dodržování předepsaného jízdního průměru v daném úseku. Diváci viděli zajímavé vozy od veteránů s rokem výroby před 1945 až po soudobá vozidla.
Jak říkám...

„Tahle holka  jela svou první rallye. Dojela dvacátá. Představuji vám svou novou navigátorku pro Dakar 2023," tak Ollie Roučková z Czech Samurais tým zveřejnila, jak se říká ještě za tepla bezprostředně po dojetí Revival Rallye Úslava 2022, změnu svého navigátora. Tedy navigátorku…

Ollie Roučková se postavila na start se svým dakarským speciálem Suzuki Samurai. Dakarský speciál díky svému datu vyrobení spadal do kategorie C, startovní pole bylo opravdu nadité, velká jezdecká jména šperkovaly závodní skvosty. Holky si s rally poradily víc než dobře, v kategorii jim patřila 8. příčka, celkově 20. místo.
Jak říkám...

„Naše cesta začala právě na Rally Úslava, kdy jsem zasedla na sedadlo navigátora úplně poprvé, v podstatě jsem šla do neznáma. Nikdy jsem nejela žádnou vteřinovou soutěž. S navigačními přístroji jsem se sžívala brzo ráno před Rally, kdy mě s nimi učil Robert Knobloch. S Ollie jsme nejlepší kamarádky, tréninkové parťačky, a závod jsme si vážně užily. Jen je škoda, že jsem přehlédla jedno okénko, které nás katapultovalo z podílového umístění až na osmé. Tohle mě hodně mrzí. Příště vím, na co si dát větší pozor," odpověděla na otázku jaká byla vůbec první Rally na sedadle navigátora naše nová navigátorka Katarina Sirůčková.

Dámský tým BLOND SAMUJAI pro DAKAR 2023

Rally Úslava odstartovala dlouhou cestu na startovní rampu Rally DAKAR 2023, jak si čistě dámský tým povede, můžete sledovat na sociálních stránkách Czech Samurais a na webu www.rouckova.cz.

Jak se bude zlepšovat nebo zhoršovat navigátorka, pro kterou je rally jen koníčkem, protože její civilní práce je pohybová terapeutka, se dozvíte třeba na další rally, ve které „blonďaté samuraiky“ odstartují, by měla být: 20. a 21. května 2022 - Rallye Český Krumlov Revival.


Česko 26. března 2022


Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu zde.(Iva Roháčková pro SportovníListy.cz, autoklubuslava.cz, foto: CZech Samurais)