Motosalon v Praze v Letňanech otevřel dvéře všem motorkářům se stovkami strojů


MOTOSALON je největší oborovou prezentací ve střední Evropě, jako jediný motocyklový veletrh s gescí Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklová sekce. V roce 2019 veletrh MOTOSALON oslavuje  kulaté desáté výročí.

Dle dohody společnosti Veletrhy Brno, a.s. a motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů se od roku 2010 veletrh MOTOSALON střídavě koná v Brně a Praze. Nyní mají to štěstí Pražané, že za motorkami nemusí jezdít na Moravu, ale jen metrem do míst, kde premiér Babiš rád vystavěl vládní čtvrť. Desátý ročník veletrhu MOTOSALON se tak opět uskuteční ve výstavním areálu PVA EXPO PRAHA.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...
Veletrh nabízí reprezentativní zastoupení významných značek dostupných na českém trhu s nejaktuálnějšími novinkami. Je tu po čtyři dny  připraveno na desítky doprovodných programů, kde se budou představovat závodníci, cestovatelé, ale i umělci či politikové, kterým učarovali jednostopá vozidla. 

Současně na stáncích Policie ČR, Ministerstva dopravy se můžete dozvědět mnohé informace o bezpečnosti dopravy a budoucnosti dopravních staveb.

(ps. SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)