Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku.
Fandíme vám...
ve středu 25. listopadu 2020
Fotbal
Liga mistrů - skupina A
21:00 Bayern Mnichov - FC Red Bull Salzburg
21:00 Atlético Madrid - FK Lokomotiv Moskva
Liga mistrů - skupina B
18:55 Borussia Mönchengladbach - FK Šachtar Doněck
21:00 Inter Milán - Real Madrid CF
Liga mistrů - skupina C
18:55 Olympiakos FC - Manchester City
21:00 Olympique Marseille - FC Porto
Liga mistrů - skupina D
21:00 AFC Ajax - FC Midtjylland
21:00 Liverpool FC - Atalanta Bergamasca Calcio
FORTUNA:LIGA 2020/2021 - 5. kolo
17:00 SK Dynamo Č. Budějovice - Bohemians Praha 1905
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 9. kolo
13:00 FK Blansko - FC Hradec Králové
13:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Vysočina Jihlava
13:30 FK Dukla Praha - MFK Chrudim
13:30 FK Varnsdorf - FK Viktoria Žižkov
13:30 SK Líšeň 2019 - FK Slavoj Vyšehrad
13:30 FK Fotbal Třinec - FC MAS Táborsko
13:30 1. SK Prostějov - FK Ústí nad Labem
Lední hokej
Chance Liga - 3. kolo
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Benátky nad Jizerou
Chance Liga - 9. kolo
17:30 HC RT TORAX Poruba 2011 - VHK ROBE Vsetín
Chance Liga - 12. kolo
16:30 HC Stadion Litoměřice - HC Dukla Jihlava
17:00 HC Stadion Vrchlabí - HC Slovan Ústí nad Labem
SC Kolín - HC Baník Sokolov ... zápas byl odložen.
Chance Liga - 13. kolo
17:00 HC Frýdek-Místek - AZ Heimstaden Havířov
Basketbal
Kooperativa Národní basketbalová liga - 7. kolo
18:00 Armex Děčín - NH Ostrava
Renomia Ženská basketbalová liga - 7. kolo
00:00 Lokomotiva Trutnov - Slavia Praha
00:00 Slovanka - Žabiny Brno
00:00 BK Strakonice - Levhartice Chomutov
00:00 KP Brno - Sokol Hradec Králové
Volejbal
Liga mistryň - skupina E
17:30 Police - Kazaň
20:30 VK UP Olomouc - Igor Gorgonzola Novara
Vyzývací pohár žen - 1. kolo - úvodní utkání
18:00 VS Riga - Ostrava
Házená
STRABAG RAIL Extraliga mužů - 12. kolo
15:00 TJ Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
Gymnastika
Kyjev (Ukrajina) - Mistrovství Evropy v moderní gymnastice