Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 18. ledna 2020
Fotbal
Tipsport liga
Skupina A
10:30 Bohemians Praha 1905 - 1.FK Příbram
13:00 FK Dukla Praha - FK Jablonec
Skupina B
10:30 FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf
Skupina C
13:00 FK DAC Dunajská Streda - FC Zbrojovka Brno
Skupina D
10:30 1. SK Prostějov - MFK Karviná
13:00 FC Baník Ostrava - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Lední hokej
Tipsport extraliga 2019/2020 ... sedmatřicáté kolo
15:00 Zlín - Sparta
Chance Liga - o pořadí v play-off ... třinácté kolo
15:00 HC Slavia Praha - HC ZUBR Přerov
16:00 Piráti Chomutov - HC Stadion Litoměřice
16:00 HC RT TORAX Poruba 2011 - AZ RESIDOMO Havířov
17:00 VHK ROBE Vsetín - ČEZ Motor České Budějovice
Chance Liga - o účast v předkole ... třinácté kolo
16:00 HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava
17:00 HC Benátky nad Jizerou - LHK Jestřábi Prostějov
17:00 HC Baník Sokolov - SK Trhači Kadaň
Biatlon
Ruhpolding (Německo) - Závod Světového poháru
14:15 Štafeta mužů na 4x7,5 kilometrů
Lyžování
Laax (Švýcarsko) - Závody SP ve snowboardingu
17:30 U-rampa
Nakiska (Kanada) - Závod SP v akrobatickém lyžování
20:00 skikros
Nové Město na Moravě - Závody SP v běhu na lyžích
9:45 10 km klasicky ženy
11:15 15 km klasicky muži
Rogla (Slovinsko) - Závody SP ve snowboardingu
13:00 paralelní obří slalom
Sestriere (Itálie) - Závod SP v sjezdovém lyžování
11:00/14:05 obří slalom ženy
Titisee-Neustadt (Německo) - Závod SP ve skocích na lyžích
16:00
Wengen (Švýcarsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
12:30 sjezd muži
Zao (Japonsko) - Závod SP ve skocích na lyžích žen
09:00
Zuoz (Švýcarsko) - La Diagonela Engadin, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování
Basketbal
Kooperativa basketbalová liga mužů ... dvacáté kolo
17:00 Nymburk - Hradec Králové
17:30 Ostrava - Olomoucko
17:45 Kolín - USK Praha
18:00 Svitavy - Pardubice
18:00 Děčín - Ústí nad Labem
18:00 Opava - Brno
Ženská basketbalová liga žen ... čtrnácté kolo
17:00 Žabiny Brno - Trutnov
17:00 USK Praha - Chomutov
Volejbal
Extraliga mužů ... 15. kolo
17:00 Příbram - Ústí nad Labem
17:00 Ostrava - Zlín
18:00 Liberec- Kladno
18:00 Odolena Voda - Lvi Praha
18:00 České Budějovice - Brno
Extraliga žen ... 19. kolo
15:00 Prostějov - KP Brno
17:00 Olomouc - Frýdek-Místek
18:00 VK Brno - Olymp Praha
Mistrovství Evropy mužů
Skupina 1
16:00 Bělorusko - Česko
18:15 Španělsko - Rakousko
20:30 Chorvatsko - Německo
MOL liga žen ... 17. kolo
17:00 SHK Veselí n.M. - Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
17:30 HK Hodonín - DHC Sokol Poruba
Pohár EHF
13:00 Kastamonu Belediyesi GSK - DHK Baník Most
Pozemní hokej
Krefeld (Německo) - Halové mistrovství Evropy pozemních hokejistů
Zimní olympijské hry mládeže
Lausanne (Švýcarsko)
Veletrhy
Partnerskou zemí veletrhu v Brně je Thajsko, které se představí i s ukázkami svého boxu
(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)