Kam v sobotu 15. ledna 2022 za sportem? Na fotbal, lední hokej, volejbal, házenou, basketbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole, na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.


       v sobotu  15. ledna 2022



      Fotbal                                                                                       


Tipsport liga ... skupina A

10:30  Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec
13:00  AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

Tipsport liga ...  skupina B

10:30  FK Varnsdorf - FK Mladá Boleslav
13:00  FK Teplice - FC MAS Táborsko

Tipsport liga ... skupina C

10:30  FC Baník Ostrava - 1. SK Prostějov

Tipsport liga ... skupina E

10:30  FK Senica - MFK Skalica
13:00  FC Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble

Přípravný zápas


10:00  FC Hradec Králové - MFK Chrudim
10:00  SK Sigma Olomouc B - SFC Opava
10:30  FC Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem
10:30  SK HS Kroměříž - 1. FC Slovácko
11:00  MFK Vyškov - FK Hodonín
11:00  FK Slavoj Vyšehrad - FK Viktoria Žižkov
11:00  SK Líšeň 2019 - FC ŠTK 1914 Šamorín
11:00  SK Dynamo Č. Budějovice - 1.FK Příbram
11:00  FC Zbrojovka Brno - FC Fastav Zlín
13:00  MFK Karviná - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
15:00  KKS Lech Poznań - FC Baník Ostrava

Lední hokej

Chance Liga  37. kolo

15:00  HC Slavia Praha - HC Benátky nad Jizerou
16:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Dukla Jihlava
17:00  HC Stadion Litoměřice - SC Marimex Kolín
17:00  HC Stadion Vrchlabí - DRACI PARS ŠUMPERK
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Frýdek-Místek

Biatlon

Ruhpolding (Německo) - Závod Světového poháru

14:30  Štafeta mužů na 4x7,5 kilometru - SP v biatlonu v Ruhpoldingu

Lyžování

skiing

10:45

Světový pohár v alpském lyžování: sjezd žen v Zauchensee

Klingenthal (Německo) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

9:45/13:45

Laax (Švýcarsko) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

13:15 U-rampa
17:30 slopestyle

Nakiska (Kanada) - Závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

20:15 skikros

Simonhöhe (Rakousko) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

09:15 paralelní obří slalom družstev

Val Venosta (Itálie) - Reschenseerennen, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování

75 km

Wengen (Švýcarsko) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

12:30 sjezd muži

Zakopané (Polsko) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

16:00 družstva muži

Zauchensee (Rakousko) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

10:45 sjezd ženy

Basketbal

Kooperativa národní liga ... 22. kolo

18:00  Ústí nad Labem - Děčín
18:00  Hradec Králové - Brno
18:00  Jindřichův Hradec - Nymburk


Renomia ženská liga ... 14. kolo

16:30  KP Brno - Hradec Králové

Volejbal

Extraliga žen ... 20. kolo

17:00  Olymp Praha - Prostějov
17:00  Šternberk - Olomouc
17:00  Frýdek-Místek - Ostrava
18:00  Liberec - KP Brno

Házená

Mistrovství Evropy mužů

18:00  Slovensko - Litva
18:00  Severní Makedonie - Černá Hora
18:00  Francie - Ukrajina
18:00  Česko - Bosna a Hercegovina
20:30  Španělsko - Švédsko
20:30  Slovinsko - Dánsko
20:30  Norsko - Rusko
20:30  Chorvatsko - Srbsko

MOL liga žen  ... 14. kolo

17:00  KPR Ruch Chorzów - DHK Baník Most
17:00  HK Hodonín - Iuventa Michalovce
17:30  DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň
18:00  HC Tatran Stupava - Handball PSG Zlín
18:00  HK Slovan Duslo Šaľa - Sokol Písek


Florbal

Livesport Superliga ... 20. kolo

13:00  FBC Liberec - FAT PIPE Florbal Chodov

Extraliga žen ...  18. kolo

15:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice
15:30  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FbŠ Bohemians
17:00  MITEL Florbalová akademie MB - Panthers Praha
17:30  KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc

Šerm

Paříž (Francie) - Světový pohár v šermu fleretem

Krasobruslení

Tallinn (Estonsko) - Mistrovství Evropy

12:35 taneční páry - volný tanec
17:30 ženy - volný program

Futsal

První liga ... 17. kolo

19:00  Ústí nad Labem -  Helas Brno

Boby a saně

Oberhof (Německo) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Svatý Mořic (Švýcarsko) - Závěrečné závody Světového poháru a mistrovství Evropy v jízdě na bobech


(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)