Kam v neděli 10. října 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, dostihy,

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      v neděli 10. října 2021



      Fotbal                                                                                           



Liga národů UEFA - Liga A - finále


20:45  Španělsko - Francie

Liga národů UEFA - Liga A  - o  3. místo

15:00  Itálie - Belgie

Lední hokej

Tipsport extraliga 2021/22 - základní část - 13. kolo

16:00  Sparta  Praha -  Karlovy Vary
16:30  Plzeň - Zlín
17:00  České Budějovice - Vítkovice
17:20  Mladá Boleslav - Kladno
17:30  Litvínov - Hr. Králové
19:00  Pardubice - Olomouc

Chance Liga - 10. kolo

16:00  HC Frýdek-Místek - SC Kolín

Příbram – Přípravný zápas reprezentace do 18 let

15:00  Česko - Rusko

Slovenská liga - 7. kolo

16:00  Michalovce - Spišská Nová Ves
16:00  Nitra  -  Banská Bystrica
16:00  Nové Zámky - Trenčín
17:00  Prešov - Zvolen
18:00  Poprad - Košice
19:00  Slovan Bratislava - Liptovský Mikuláš

Tenis

Challenger Mouilleron-Le-Captif - finále

15:00  Norbert Gombos - Jiří Veselý

Basketbal

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA - 3. kolo

16:00  Hradec Králové - Slovanka MB
17:00  Ostrava -  Žabiny Brno

Volejbal

Cagliari (Itálie) - Finále Světového okruhu v plážovém volejbalu

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů - 6. kolo

10:30  Talent tým Plzeňského kraje - KH ISMM Kopřivnice
18:00  Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín

Kvalifikace o postup na mistrovství Evropy žen 2022 - skupina 4

17:00 Ukrajina - Francie
17:20 Česko - Chorvatsko

Florbal

Livesport Superliga - 8. kolo

17:00  FBC ČPP Ostrava - Black Angels
17:00  Tatran Střešovice - Sokoli Pardubice
17:00  Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno
18:00  TJ Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians
18:00  ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
18:00  Navláčil Panthers Otrokovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa

Extraliga žen - 6. kolo

14:00  FBC ČPP Ostrava - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
15:00  Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
16:00  MITEL Florbalová akademie MB - FBS Olomouc
17:00  Bulldogs Brno - K1 Florbal Židenice
17:00  FAT PIPE Florbal Chodov - FbŠ Bohemians

Motorismus

Dalečín - Závod MČR družstev v motokrosu

Most – Závěrečný podnik motocyklového MS ve vytrvalostních závodech a závod SP cestovních vozů

Istanbul (Turesko) - Velká cena Turecka, závod MS vozů formule 1

14:00 Kramolín - MS v sajdkárkrosu

Třetí závod seriálu

Lacapelle-Marival (Francie) - Velká cena Francie, závod MS v motokrosu

Cyklistika

Waterloo (USA) - Světový pohár v cyklokrosu


19:30 úvodní závod


Futsal

První liga - 6. kolo

19:00  České Budějovice - Teplice

Dostihy

Velká pardubická

15:45 - překážkový dostih (6900 m, šestiletí a starší koně)

Judo

Olbia (Itálie) - Mistrovství světa juniorů

Zápas

Oslo (Norsko) - Mistrovství světa v zápase

Muži - řecko-římský styl

18:00 - do 63, 67 a 87 kg


(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)

Dědek přesouvá Winter Classic

17.10.2021 09:00:00

Nová štika v hokejovém rybníčku, majitel hokejových Pardubic Petr Dědek, avizoval již na loňský rok lahůdku pro všechny fanoušky nejpopulárnějšího zimního kolektivního sportu. Zápasy pod ote...