Kam 25. března 2023 za sportem? Hurá na fotbal, lední hokej, basketbal, ragby, stolní tenis a veletrh FOR BIKES

Sportovní program je sice už na jaře poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

 

     v sobotu 25. března 2023



  Fotbal                                                                                           
                 

Kvalifikace ME - skupina A

15:00  Skotsko - Kypr
20:45  Španělsko - Norsko

Kvalifikace ME - skupina D

18:00  Arménie - Turecko
20:45  Chorvatsko - Wales

Kvalifikace ME - skupina I

18:00  Bělorusko - Švýcarsko
18:00  Izrael - Kosovo
20:45  Andorra -  Rumunsko

Kvalifikace na mistrovství Evropy 2023 hráčů do 19 let - utkání skupiny 4 elitní fáze

14:00   Chorvatsko - Švédsko
18:00   Portugalsko - Česko

Kvalifikace na mistrovství Evropy 2023 hráčů do 17 let - utkání skupiny 5 elitní fáze

12:00   Česko - Slovensko
16:00   Portugalsko - Polsko

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 18. kolo

14:00  MFK Chrudim - FC SILON Táborsko

Liga žen - 14. kolo

11:00  Slovan Liberec - Viktoria Plzeň


  Lední hokej                                                                                 

Tipsport extraliga 2022/23 - čtvrtfinále
17:00   Vítkovice - Kometa
Play-off Chance ligy - emifinále

17:00  VHK ROBE Vsetín - LHK Jestřábi Prostějov
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - PSG Berani Zlín

Slovenská liga - čtvrtfinále play off - 6. zápas

18:00   Spišská Nová Ves - Banská Bystrica

Tenis

Miami (USA) - Turnaj mužů


16:00  Jiří Lehečka - Lorenzo Musetti

Miami (USA) - Turnaj žen

Atletika

Dudince (Slovensko) - Mistrovství ČR v chůzi na 35 kilometrů

Lyžování

Horní Mísečky - Mistrovství ČR v běhu na lyžích

sprint dvojic volně

Špindlerův Mlýn - Mezinárodní mistrovství ČR ve sjezdovém lyžování

Slalom

Bansko (Bulharsko)  - Mistrovství světa juniorů ve snowboardingu

alpské disciplíny

Chiesa in Valmalenco (Itálie) - Mistrovství světa juniorů v jízdě v boulích

Lahti (Finsko) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

12:00/15:30 družstva muži

Lahti (Finsko) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

16:15 družstva muži

Lahti (Finsko) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

13:00 sprint klasicky muži i ženy

Mont-Sainte-Anne (Kanada) - Závěrečné závody Světového poháru ve snowboardingu

18:00 snowboardcross

Basketbal

Kooperativa Národní basketbalová liga - 10. kolo nadstavby - skupina A1

15:00  Nymburk - Děčín
17:30  Ostrava - Brno

Kooperativa Národní basketbalová liga - 8. kolo nadstavby - skupina A2

17:30  USK Praha - Slavia Praha

Chance Ženská basketbalová liga - čtvrtfinále play off - 3. zápasy

15:30  KP Brno - Hradec Králové
17:00  Žabiny Brno - Ostrava
20:15  Chomutov - Slavia Praha

Volejbal

Extraliga žen - čtvrtfinále play off - 1. zápasy

16:30   Šelmy Brno - Olymp Praha
17:00   Prostějov - Olomouc
18:00   Liberec - Frýdek-Místek
19:00   KP Brno - Ostrava

Házená

MOL liga žen - 20. kolo

15:00   Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa
16:00   Házená Kynžvart - HC DAC Dunajská Streda
17:00   DHC Plzeň - HC Tatran Stupava
17:30   DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba

Play out Extraligy mužů - 1. kolo

17:00  HBC JVP Strakonice 1921 - SHC Maloměřice - Brno

Chance play-off Extraligy mužů ... čtvrtfinále

17:00  Lovci Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek

Florbal

Play-down Livesport Superligy florbalu - 2. kolo

18:00  PSG Panthers Otrokovice -  FB Hurrican Karlovy Vary

Motorismus


Portimao (Portugalsko) - Kvalifikace na Velkou cenu Portugalska, úvodní závod MS silničních motocyklů

11:50

Cyklistika

Itálie - Závod Mezinárodní týden Coppiho a Bartaliho

JAR - Závod dvojic na horských kolech Cape Epic

Španělsko - Etapový závod Kolem Katalánska (WorldTour)

Šerm

Buenos Aires (Ar.) - Světový pohár v šermu kordem mužů

Krasobruslení

Saitama (Japonsko) - Mistrovství světa

Taneční páry

9:20 muži - volná jízda

Hokejbal

Extraliga - 19. kolo

11:00   HBC Kladno - SK Hokejbal Letohrad
11:00   TJ Snack Dobřany -  Elba DDM Ústí nad Labem
13:00   HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Hostivař
14:00   HbK Karviná -  HBC Pardubice
14:0     HBC Hradec Králové 1988 - HBC Plzeň
15:00   HBC Prachatice - HC Kert Park Praha

Judo

Tbilisi (Gruzie) - Turnaj kategorie Grand Slam

Karate

Guadalajara (Španělsko) - Mistrovství Evropy v karate

Ragby

Extraliga - 4. kolo

11:00   Tatra Smíchov - Sparta Praha
13:00   Zlín - Dragon Brno
14:00   Slavia Praha - Vyškov
14:00   Říčany - Praga Praha

Střelba

Bhópál (Indie) - Světový pohár ve sportovní střelbě

Larnaka (Kypr) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Stolní tenis

Havířov - Mistrovství ČR


     Veletrhy                                                                                                                 


FOR BIKES 2023 - 13. veletrh cyklistiky

24. března 2023  — 26. března 2023

sobota: 10.00 hodin - 18.00 hodin
neděle: 10.00 hodin - 16.00 hodin

PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9 - Letňany



(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...