Kam 19. listopadu 2023 za sportem? Hurá na fotbal, hokej, koně, basketbal, ragby tady i tam

Sportovní program je sice už nyní na podzim poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


     v neděli 19. listopadu 2023




     Fotbal                                                                                          


Kvalifikace Euro 202

Skupina A

20:45  Španělsko -  Gruzie
20:45  Skotsko  -  Norsko

Skupina G


15:00  Maďarsko -  Černá Hora
15:00  Srbsko  -  Bulharsko

Skupina J

20:45   Portugalsko  -  Island
20:45   Bosna a Hercegovina   -  Slovensko
20:45   Lichtenštejnsko  -  Lucembursko

Skupina F

18:00     Belgie  -  Ázerbájdžán
18:00     Švédsko -  Estonsko


     Lední hokej                                                                               

Tipsport extraliga 2023/24 - 20. kolo

15:00    HC Oceláři Třinec -  HC Verva Litvínov
16:00    Rytíři Kladno   -  HC Škoda Plzeň
17:00    Banes Motor České Budějovice -  BK Mladá Boleslav
17:00    HC Olomouc  -  HC Vítkovice Ridera
17:00    HC Kometa Brno  -  HC Sparta Praha
17:00    HC Dynamo Pardubice  -  Bílí Tygři Liberec
17:00    HC Energie Karlovy Vary  -  Mountfield Hradec Králové

Slovenská liga - 19. kolo

16:00   Spišská Nová Ves  -  Trenčín
16:30   Michalovce -  Poprad
17:00   Nitra  -  Humenné
17:00   Liptovský Mikuláš  -  Nové Zámky
17:00   Slovan Bratislava  -  Banská Bystrica
17:15   Zvolen  -  Košice

    Tenis                                                                                   

Turín (Itálie)  Turnaj mistrů – čtyřhra 

18:00   Jannik Sinner -  Novak Djoković

WTA Colina ...  finále

23:00  Diane Parryová -  Sára Bejlek

WTA Colina  ...  semifinále


Nadia Podoroská   -  Sára Bejlek

Lyžování


Cervinia (Itálie) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

11:45

Světový pohár v alpském lyžování: sjezd žen v Zermattu


     Basketbal                                                           

Kooperativa Národní liga - 13. kolo

17:00   Písek -  USK Praha
18:00   Ústí nad Labem -  Opava

Chance Ženská liga - 7. kolo

17:00  Ostrava -  Trutnov

Volejbal

Extraliga žen - 1. kolo

17:00  KP Brno -   Šternberk

Házená

Chance Extraliga mužů - 13. kolo


13:00   Talent tým Plzeňského kraje -   TJ Cement Hranice
17:00   Pepino SKP Frýdek-Místek -  HC ROBE Zubří

Florbal

Livesport Superliga - 12. kolo

13:30   BUTCHIS  -  FAT PIPE Florbal Chodov
14:00   Sokoli Pardubice  -  FB Hurrican Karlovy Vary
15:00   FBC Liberec  -   FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
17:00   Předvýběr.CZ Florbal MB  -  FbŠ Bohemians
17:00   FBC 4CLEAN Česká Lípa  -  TJ Sokol Královské Vinohrady
18:00   Black Angels  -  ACEMA Sparta Praha

Extraliga žen - 12. kolo

14:00  Chodov -  Liberec
14:00  Znojmo  -  Židenice
16:00  Bohemians  -  Třinec
17:00  Vítkovice  -  Olomouc
17:30  Bulldogs Brno  -  Ostrava

Motorismus

Las Vegas (USA) - Velká cena Las Vegas, závod MS vozů formule 1

07:00

Losail (Katar) - Velká cena Kataru, závod MS silničních motocyklů

15:00 Moto3
16:15 Moto2
18:00 MotoGP

Japonská rallye, závěrečný podnik MS v automobilových soutěžích


Cyklistika


Troyes (Francie) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Krasobruslení

Espoo (Finsko) - Závod seriálu Grand Prix
Futsal

První liga - 9. kolo

18:00   Kadaň -  Chrudim

Hokejbal

CROSSDOCK Extraliga - 7. kolo

11:00   HBC Plzeň -  HbK Karviná

Jezdectví

Praha - Global Champions Prague Playoffs

Finálový díl seriálu parkurové soutěže družstev

15:30

Vzpírání
Guadalajara (Mexiko) - Mistrovství světa juniorů ve vzpírání

Boby
Jen-čching (Čína) - Úvodní závody Světového poháru v jízdě na bobech

Rychlobruslení


Peking (Čína) - Závody Světového poháru

10:00 1000 m a závod s hromadným startem muži, 500, 3000 m a týmový sprint ženy

Triatlon

Montevideo (Urugway) - Závody Světového poháru

Ragby

Mistrovství Evropy  U20


Věřím, že nad Švýcary ragbisté Česka dvakrát vyhrají a účast si v příštím ME U18 a U20 zajistí!

Kam na ragby od úterý 14. listopadu 2023 do neděle 19. listopadu 2023

(Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...