Kam 16. listopadu 2023 za sportem? Hurá na fotbal, hokej, koně, volejbal, tenis tady i tam

Sportovní program je sice už nyní na podzim poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


     ve čtvrtek 16. listopadu 2023




     Fotbal                                                                                          

Kvalifikace ME -  skupina A

18:00    Kypr -  Španělsko
18:00    Gruzie -  Skotsko

Kvalifikace ME - skupina G

18:00   Bulharsko -  Maďarsko
20:45   Černá Hora  -  Litva

Kvalifikace ME - skupina J

20:45   Slovensko -  Island
20:45   Lucembursko -   Bosna a Hercegovina
20:45   Lichtenštejnsko  -  Portugalsko

Kvalifikace ME - skupina F

18:00  Estonsko -  Rakousko
18:00  Ázerbájdžán  -  Švédsko

MOL Cup - osmifinále

17:00  SK Dynamo Č. Budějovice -  FK Jablonec

Mol Cup 2023/2024 - osmifinále

15:00   SK Sigma Olomouc -  FC Viktoria Plzeň

Kvalifikace na mistrovství Evropy hráčů do 21 let 2025

Utkání skupiny I

19:00   Wales -  Island


     Lední hokej                                                                               

Tipsport extraliga 2023/24 - 19. kolo

18:00   HC Olomouc  -   HC Sparta Praha


    Tenis                                                                                   

Challenger Danderyd - osmifinále

18:00   Jakub Menšík  -   Hamad Medjedović

WTA Colina - osmifinále

Turnaj mistrů - Zelená skupina

14:30   Novak Djoković  -   Hubert Hurkacz

Turín (Itálie) - Turnaj mistrů


     Basketbal                                                           

Euroliga mužů - 9. kolo


Volejbal

Extraliga mužů - 6. kolo

17:00   Ústí nad Labem -  Liberec
17:00   Ostrava  -  Karlovarsko
18:00   Lvi Praha -  Příbram
18:00   Odolena Voda  -  Brno
18:00   Beskydy  -  České Budějovice
18:00   Benátky nad Jizerou  -   Kladno

Vyzývací pohár žen - odveta 1. kola


18:00  Prostějov  -  Soluň

Motorismus

Japonská rallye, závěrečný podnik MS v automobilových soutěžích

Jezdectví

Praha - Global Champions Prague Playoffs
Finálový díl seriálu parkurové soutěže družstev

     Ragby                                                                                             

Super Cup v Praze na Markétě

19:00   Bohemia Rugby Warriors -  Delta (Nizozemsko)



(Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto. Petr Skála)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...