Kam 11. února 2024 za sportem? Hurá na fotbal, hokej, tenis, biatlon, lyžování, ragby, plavání tady i tam

Sportovní program je sice už nyní v zimě poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


  

        v neděli 11. února  2024




     Fotbal                                                                                          

FORTUNA: LIGA 2023/2024

20. kolo

15:00  FC Hradec Králové  -  Bohemians Praha 1905
15:00  FK Teplice  -  FC Zlín
18:00  SK Slavia Praha -  FK Jablonec

Slovenská liga

19. kolo
17:30  Trenčín  -   Košice


   Lední hokej                                                                               


Švédské hokejové hry 2024

3. kolo

12:00  Švýcarsko -  Česko
16:00  Švédsko  -  Finsko

Chance liga

46. kolo

16:30  HC Dukla Jihlava  -  HC Stadion Litoměřice

Liberec - Turnaj Euro Hockey Tour žen

11:00   Finsko  -  Německo
14:30   Česko  -  Švédsko

Plymouth (USA) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

01:00  USA  -  Švédsko

Ostrava - Turnaj pěti zemí hráčů do 17 let

12:00   Finsko -  Švédsko
16:00   Česko  -  USA

Järvenpää (Finsko) - Turnaj tří zemí hráčů do 16 let

11:00   Finsko  -  Švédsko


Tenis                                                         


ATP Marseille

Challenger Čennaj

WTA Dauhá

13:30  Donna Vekićová -  Kateřina Siniaková

Challenger Nottingham

WTA Abú Zabí

WTA Kluž

16:30  Ana Bogdanová -  Karolína Plíšková

Córdoba (Argentina) - Turnaj mužů




Atletika

New York (USA) - Halový mítink zlaté kategorie World Indoor Tour

Praha - Halové mistrovství České republiky ve vícebojích




   Biatlon                                                                                     



Nové Město na Moravě


14:30   Stíhačka žen 10 km, Nové Město na Moravě
17:05   Stíhačka mužů 12,5 km, Nové Město na Moravě
Mistrovství světa v biatlonu





          Lyžování                                                                               

Planica (Slovinsko) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Skoky na lyžích

15:30 smíšená družstva

Severská kombinace

14:00 junioři - sprint dvojic

Běh na lyžích - smíšená štafeta

10:00 junioři/juniorky
12:00 muži/ženy do 23 let


Bansko (Bulharsko) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování


9:30/12:30 slalom muži

Calgary (Kanada) - Závody Světového poháru ve snowboardingu


19:00 slopestyle

Canmore (Kanada) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

20 km klasicky s hromadným startem

18:00 ženy
20:15 muži

Lake Placid (USA) - Světový pohár ve skocích na lyžích

14:00 kvalifikace
15:15 muži

Otepää (Estonsko) - Závody Světového poháru v severské kombinaci

9:30/12:00 ženy
10:15/13:15 muži

Soldeu (Andorra) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

10:30/13:30 slalom ženy



Basketbal

Kooperativa Národní liga -  4. kolo nadstavby, skupina A1

18:00   Ústí nad Labem  -  Děčín

Volejbal

Český pohár žen - Final Four - semifinále

15:00  Ostrava -  Liberec
18:00  KP Brno  -  Olymp Praha

Extraliga mužů - 22. kolo

17:00  Odolena Voda -  České Budějovice

Házená


Chance Extraliga mužů - 21. kolo

10:30  Talent tým Plzeňského kraje -  HC ROBE Zubří
10:30  HC Dukla Praha -  SHC Maloměřice Brno
11:30   TJ Cement Hranice  -  O2xyworld HBC Jičín

MOL liga žen - 17. kolo

16:00  DHC Sokol Poruba  -  HC DAC Dunajská Streda

Florbal

Livesport Superliga - 23. kolo

14:00  BUTCHIS  -  ACEMA Sparta Praha
15:00  FBC Liberec  -  1. SC TEMPISH Vítkovice
16:00  Black Angels -  FBC 4CLEAN Česká Lípa
17:00  ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice -  Sokoli Pardubice
17:00  FB Hurrican Karlovy Vary  -    FAT PIPE Florbal Chodov

Extraliga žen -  20. kolo

14:00  Tatran Střešovice -  Olomouc
14:00  Chodov  -  Vítkovice

Šerm

Turín (Itálie) - Grand Prix

Fleret

Pozemní hokej

Berlín (Německo) - Halové mistrovství Evropy žen

Střelba

Granada (Španělsko) - Světový pohár ve sportovní střelbě ze vzduchových zbraní

Rabat (Maroko) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní


Rychlobruslení

Drážďany (Německo) - Závody Světového poháru v rychlobruslení na krátké dráze

Hačinohe (Japonsko) - Mistrovství světa juniorů







    Plavání                                                                                

Dauhá (Katar) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

7:30 rozplavby (400 m v. zp. ženy, 100 m mot. ženy, 200 m pol. záv. ženy, 4x100 m v. zp. ženy, 400 m v. zp. muži, 100 m prsa muži, 50 m mot. muži, 4x100 m v. zp. muži)

17:00 finále (400 m v. zp. ženy, 4x100 m v. zp. ženy, 400 m v. zp. muži, 4x100 m v. zp. muži) a semifinále (100 m mot. ženy, 200 m pol. záv. ženy, 100 m prsa muži, 50 m mot. muži)


     Ragby                                                                                                                                



Druhé kolo

Irsko - Itálie  od 15,55 hodin vysílá Nova Sport 1



Druhé kolo

Španělsko - Německo  od 12:45 hodin vysílá  Rugby Europe  TV )*

)* časy zápasů jsou v místním čase


Kam na ragby v sobotu 10. února a v neděli 11. února 2024 převážně u televize nebo u počítače




    Americký fotbal                                                                                                                                 





(Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto a koláž: Petr Skála)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...