Kam 10. února 2024 za sportem? Hurá na fotbal, hokej, tenis, biatlon, lyžování, ragby, plavání tady i tam

Sportovní program je sice už nyní v zimě poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


  

        v sobotu 10. února  2024




     Fotbal                                                                                          

FORTUNA: LIGA 2023/2024

20. kolo

15:00   SK Dynamo České Budějovice -  FC Baník Ostrava
15:00   MFK Karviná  -  AC Sparta Praha
15:00   FC Slovan Liberec  -  SK Sigma Olomouc
15:00   1. FC Slovácko -  FK Pardubice
18:00   FC Viktoria Plzeň  -  FK Mladá Boleslav

Slovenská liga

19. kolo

15:00  Dunajská Streda -  Skalica
15:00  Zlaté Moravce-Vráble  -   Banská Bystrica
15:00  Ružomberok  -  Trnava
15:00  Podbrezová  -  Michalovce



   Lední hokej                                                                               


Švédské hokejové hry 2024

2. kolo

12:00  Finsko  -  Česko
16:00  Švédsko  -  Švýcarsko

Tipsport extraliga 2023/24

29. kolo

16:00  Rytíři Kladno  -  HC Vítkovice Ridera

Liberec - Turnaj Euro Hockey Tour žen

13:30  Německo  -  Švédsko
17:00  Česko  -  Švýcarsko

Kloten (Švýcarsko) - Turnaj pěti zemí hráčů do 20 let

13:00  Česko -  Finsko
16:30  Švýcarsko  -  Německo

Plymouth (USA) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

USA  -  Česko
21:30  Česko  -  Švýcarsko

Ostrava - Turnaj pěti zemí hráčů do 17 let

14:00   Švýcarsko -  USA
18:00   Česko  -  Švédsko

Järvenpää (Finsko) - Turnaj tří zemí hráčů do 16 let

14:00  Finsko  -  Česko

Tenis                                                         

ATP Marseille

Challenger Čennaj

Dalibor Svrčina -  Sumit Nagal

Challenger Nottingham

WTA Abú Zabí

WTA Kluž

15:30  Harriet Dartová -  Karolína Plíšková

Córdoba (Argentina) - Turnaj mužů




Atletika

Hustopeče - Hustopečské skákání

Výškařský halový mítink stříbrné kategorie World Indoor Tour

Lievin (Francie) - Halový mítink zlaté kategorie World Indoor Tour


19:30

Praha - Halové mistrovství České republiky ve vícebojích





   Biatlon                                                                                     



Nové Město na Moravě

17:05   Sprint mužů 10 km, Nové Město na Moravě



Lyžování

Planica (Slovinsko) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Skoky na lyžích

16:30 junioři (družstva)

Severská kombinace

15:00 juniorky - sprint dvojic

Běh na lyžích - 10 km klasicky

11:00 ženy do 23 let
13:00 muži do 23 let

Canmore (Kanada) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

Sprint volně ženy a muži

18:30 kvalifikace
21:00 finále

Lake Placid (USA) - Kvalifikace na závod Světového poháru ve skocích na lyžích

15:15   muži
23:00 družstva muži

Otepää (Estonsko) - Závody Světového poháru v severské kombinaci

11:30/15:30 ženy
13:00/14:45 muži

Calgary (Kanada) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

03:00 U-rampa

Soldeu (Andorra) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

10:30/13:30 obří slalom ženy

Bansko (Bulharsko) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Muži - obří slalom

Basketbal

Kooperativa Národní liga - 4. kolo nadstavby, skupina A1


17:30   USK Praha -  Nymburk
17:45   Kolín  -  Pardubice
18:00   Brno  -  Opava

Kooperativa Národní liga - 4. kolo nadstavby, skupina A2

17:30  Ostrava  -  Písek
20:00  Slavia Praha  -  Olomoucko

Volejbal

Extraliga mužů - 22. kolo

17:00  Lvi Praha  -  Kladno
17:00  Zlín  -  Karlovarsko
18:00  Benátky nad Jizerou  -  Beskydy
18:00  Liberec  -  Brno
18:00  Ostrava  -  Příbram

Házená

Chance Extraliga mužů - 21. kolo

17:00  TJ Sokol Nové Veselí  -  KH ISMM Kopřivnice

MOL liga žen - 17. kolo

16:00  HK Slovan Duslo Šaľa  -  Handball PSG Zlín
16:30  HK Hodonín  -  Házená Kynžvart
17:30  DHC Slavia Praha  -  Sokol Písek
17:30  DHK Zora Olomouc  -  Iuventa Michalovce
18:00  DHK Baník Most  -  DHC Plzeň

Evropský pohár mužů - úvodní osmifinálové utkání

17:00  Steaua Bukurešť -  Karviná

Florbal

Livesport Superliga - 23. kolo

11:00  FbŠ Bohemians  -  TJ Sokol Královské Vinohrady
19:00  Předvýběr.CZ Florbal MB  -  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

Extraliga žen - 20. kolo

17:00  Ostrava  -  Znojmo
17:00  Liberec  -  Židenice
17:30  Bulldogs Brno  -  Bohemians

Šerm

Turín (Itálie) - Grand Prix

Fleret

Futsal

První liga - 18. kolo

18:00  Chrudim -  Mělník

Rychlobruslení

Drážďany (Německo) - Závody Světového poháru v rychlobruslení na krátké dráze

Hačinohe (Japonsko) - Mistrovství světa juniorů





    Plavání                                                                                

Dauhá (Katar) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

7:30 volný program smíšené dvojice - finále.

Skoky do vody

8:00 10 m věž muži - semifinále
11:30 3 m prkno synchro smíšené dvojice - finále
16:30 10 m věž muži - finále


     Ragby                                                                                                                                



Druhé kolo

Skotsko - Francie od 15,15 hodin  vysílá Nova Sport 1

Anglie - Wales od    17,45 hodin vysílá  Nova Sport 2



Druhé kolo

Gruzie - Nizozemsko od 11:00 hodin vysílá  Rugby Europe  TV 
Rumunsko - Belgie  od 14:30 hodin vysílá  Rugby Europe  TV
Portugalsko - Polsko  od 19:00 hodin vysílá  Rugby Europe  TV

Kam na ragby v sobotu 10. února a v neděli 11. února 2024 převážně u televize nebo u počítače


(Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto a koláž: Petr Skála)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...