Jezdci KBS TEAM Unhošť si odnesli ocenění za vynikající sezónu 2023

KBS TEAM si v sobotu 18. listopadu 2023 z vyhlášení v Kozojedech (Plzeň sever) odvezl  ocenění za Tituly mezinárodního mistra ČR v kategoriích seriálu Endura (5 dvoudenních podniků) i seriálu Endurosprint (4 dvoudenní podniky), které byly pro letošní rok vypsány: Absolutní bez rozdílu kubatur, Absolutní bez rozdílu kubatur Junior, Třída E2 a pro KBS TEAM vybojoval Matěj společně s Kryštofem Koublem a Jakubem Hronešem titul mistrů ČR družstev v klasických soutěžích Enduro.

Titul v Mezinárodním MMČR v seriálu Enduro i seriálu Endurosprint přidal ve třídě Veterán 40 i Miloslav Škuta. Ve třídě Enduro1 se v konečném hodnocení obou seriálů ještě vešli do Top10 Jan Houdek a Jakub Horák. Nutno ještě dodat, že v barvách týmu Matěj Škuta vybojoval v letošním seriálu GP Enduro (mistrovství světa) ve třídě Junior2 konečné 7.místo, Kryštof Kouble přidal v konečném hodnocení třídy GP enduro2 také 7.místo a Jakub Hroneš pak 4.místo ve třídě Open S4.


Kryštof Kouble a Matěj Škuta se podíleli společně s Matyášem Chlumem a Jardou Kalným na zisku titulu Mistrů Evropy v hodnoceni národních týmů v klasických soutěžích enduro pro rok 2023 a Matěj Škuta ještě přidal bronzovou medaili v hodnoceni celého seriálu mistrovství Evropy ve třídě Junior2. K tomu ještě přidaly velmi kvalitní výsledky v konečném hodnocení seriálů naše talentované naděje a to v motokrosových závodech MMČR Juniorů a regionálních Přeborů, Jan Houdek, David Votík, Adam Kadeřábek, Jan Hora, Matěj Prokop, Jarda Novotný.


Děkujeme VŠEM našim týmovým partnerům a rodinným příslušníkům za podporu, bez které by KBS TEAM a jeho jezdci takových výsledků nedosáhli.

 

(sklen, sportovnilisty.cz; zdroj: Ladislav Krupička, foto: archiv KBS Unhošť)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...