Fousek vrací fotbal na Senovážné náměstí


Pořádný povolební šok zažil fotbal po právě skončené valné hromadě. V nymburských kuloárech se nově zvolený předseda svazu Fousek podřekl, že od příštího týdne obnovuje pronájem bytu v Praze na Senovážném náměstí. Slíbil totiž svým moravským voličům, kterým vděčí za vítězství, že se postará o možnost pohodlného ubytování při cestách do Prahy, včetně jejich rodinných příslušníků.

Původně byla ve hře varianta pronájmu pokojů v hotelu v Tančícím domě, jeho spolumajitel Šmicer po odstoupení z voleb ale raději použije pokoje pro mezinárodní rozhodčí. Dle nových plánů má mít totiž Šmicer na starosti fotbalovou reprezentaci.

Senovážní náměstí je navíc v bezprostřední blízkosti vlakového nádraží, což je další velká výhoda pro moravské voliče. Provozem bytu na Senovážném náměstí byl pověřen staronový člen výkonného výboru Rudolf Řepka. Jedná se o logickou volbu, Řepka byt velmi důvěrně zná, jak vyplývá z policejních odposlechů, a nebude se muset seznamovat s provozními problémy.

Aby Šmicer nebyl úplně obejit, dostal nabídku na zajištění cateringu. Tím byl pověřen jeho tchán, populární fotbalista a hospodský Ladislav Vízek. Mezi specialitami najdeme nakládaného Romana, variantu utopence, nebo usmaženého Karla, pálivá klobása na grilu.

Hokejisté stávkovali za Hniličku

Kejval mění dres, míří do státních služeb

Piráti zruší největší lidovou zábavu

Pravda o Plavšičově přestupu


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)