Fousek se třese

Nespokojenost se šéfem fotbalového svazu Petrem Fouskem roste rychleji než trávníky na zahradách po posledních deštích. Nejrazantnější pak byl druhý muž fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík. Ten na valné hromadě neváhal Fouskovi vmést do tváře, jaké má štěstí v podobě nadcházejícího mistrovství Evropy, jinak by prý okamžitě navrhl hlasování o jeho odvolání. Fousek se snažil celou záležitost bagatelizovat, nicméně se mu vynořuje poměrně razantní soupeř v podobě Miroslava Pelty. Jablonecký bos vylézá z oprátky uložení soudního trestu a velká část svazu stále s nostalgií vzpomíná, jak dobře bylo za panování čápa, jaký servis svaz zajišťoval a bylo všeobecně dobře. Fouskovi ani nepřidává skutečnost, že vstupenky na zajímavé zápasy, spíše než on, dokáže sehnat Pelta.

Rozhodující bude střet v Českém domě v Hamburku, odborníci tipují jasnou porážku současného předsedy a jeho pomalé dožívání do příštích voleb. Fousek však doufá v hokejový efekt a úspěch naší reprezentace na mistrovství Evropy, který by mu dodal kladivo na nespokojené hlasy, stejně jako ho získal Hadamczik a volba předsedy hokejového svazu příští týden bude tím pádem pouhou formalitou.  


Odvrátí fotbalový svaz pohromu?
Hadamczik chce novou hokejovou halu

Hadamczik vyhodil Břízu

Hadamczik si hledá zadní vrátka


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 
(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)