Dort od hejtmanky Plzeňského kraje házenkářům mistrů Česka Talentu týmu Plzeňského kraje

Hejtmanka Plzeňského kraje Ilona Mauritzová a její náměstek Pavel Karpíšek se první červnové pondělí  na krajském úřadě setkali s hráči Talent týmu Plzeňského kraje, který v letošní sezóně získal extraligový titul, v historii klubu již osmý.

Jako poděkování za reprezentaci Plzeňského kraje dostali hráči speciální týmový dort a drobný dárek.

Hejtmanka Ilona Mauritzová a její náměstek Pavel Karpíšek společně poděkovali hráčům týmu a členům realizačního týmu za reprezentaci Plzeňského kraje v letošní sezóně, která především vlivem epidemie koronaviru byla významně omezena. Nutno poznamenat, že speciální dort s logem Talent týmu Plzeňského kraje připravila pro tuto příležitost Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy.

Zástupci Plzeňského kraje pak na oplátku od hráčů dostali podepsané dresy a týmovou památeční fotografii. Tradičně se všichni členové mistrovského týmu podepsali do vzpomínkové Pamětní knihy Plzeňského kraje.

 
 
Plzeňský kraj podporuje plzeňskou házenou pravidelně a řadí se mezi významné partnery. V loňském roce byla podpora z rozpočtu kraje 4 mil. Kč. Pro letošní rok je podpora klubu 2,5 mil. Kč.

(Plzeňský kraj, SportovníListy.cz, foto: Plzeňský kraj)