Devětatřicet branek v Modřanské rokli v národní házené žen. Modřany - Nezvěstice 19:20

Druhou červnovou neděli bylo na okraji Modřanské rokle na hřišti národní házené zdejšího Spartaku v pravidelném čase zápasů žen kolem poledne opět  rušno. Modřanské házenkářky se zde utkaly s házenkářkami z Nezvěstic  ve skupině E o udržení v duelu, ve kterém hráčky hostujícího týmu se vedení ujaly až v samotném konci, otočily skore a zvítězily.  
Jen tak pro orientaci pro ty, kteří nevědí, odkud přijely soupeřky do Modřanské rokle, podotýkáme, že  z obce  Nezvěstice  to mají tamější obyvatelé přibližně stejně daleko do Rokycan i  do Plzně.  Utkání  Pražanek s děvčaty z Plzeňského kraje bylo vyrovnané a o výsledku nakonec rozhodla krize domácího týmu ve střelbě na branku  v samotném závěru utkání.

Modřanské národní házenkářky tímto v domácím prostředí posledním odehraným zápasem tohoto ročníku se rozloučily se svými věrnými diváky, neboť už je čekají jen jeden duel, ale  na cizím hřišti.


Praha -  Modřany 9. června  2022


     Národní házená                                                                                                         


Liga žen
Skupina E o udržení žen

Spartak Modřany - Nezvěstice 19:20 (12:11)

Branky: Maštalová Anna 8, Jirásková Kristýna 7,  Kostková Barbora 2,  Malá Markéta 1, Nováková Monika 1,  -  Bažantová Martina  8, Soukupová Kateřina 7,   Buřičová  Barbora 3, Havlová Lucie 2 * Rozhodoval Gžes  * Diváků 40.

Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz 
zde.
(Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)