Bude mít nejdelší jméno v české výpravě na olympijských hrách v Tokiu Kateřina Minařík Kudějová?

Na olympijských hrách v Riu de Janeiru v roce 2016 byla v české výpravě sportovkyně s nejdelším jménem o 28 znacích včetně dvou mezer  veslařka  Miroslava Topinková Knapková. 

Kdo bude mít nejdelší jméno v české výpravě na olympijských hrách v roce 2021 v Tokiu? 

Vážnou kandidátkou na toto prvenství je vodní slalomářka poměrně čerstvá mistryně Evropy Kateřina Kudějová, jejíž jméno i s tou jednou mezerou má sice jen sedmnáct znaků, ovšem Kateřina se 2. října 2020 vdala za Tomáše Minaříka a její nové jméno  Kateřina Minařík Kudějová se prodloužilo na pětadvacet znaků i s těmi dvěma mezerami.

Novomanžel Tomáš Minařík se už do objektivů fotoaparátů fotoreportérů dostal na evropském šampionátu v Praze v Troji, když se hned po projetí cíle své tehdy ještě jen budoucí manželky vrhl do vody v kanálu v Troji, aby pak ve vodě polibkem poblahopřál své Kateřině.

Nutno připomenout, že Tomáš Minařík jen kopíroval podobnou akci jiného šťastného muže Luboše Hilgerta, který se na olympijských hrách v roce 2004 hlavním městě Řecka vrhl rovněž do kanálu vodních slalomářů za manželkou  Štěpánkou, aby ji jako trenér i manžel v jedné osobě  blahopřál ke druhé olympijské zlaté medaili.Díváte se na obrázek, na kterém Kateřina Kudějová je s rodiči po převzetí zlaté medaile z ME v Praze, což se stalo 20. září 2020. Maminka Kateřiny Jana Kudějová po pořízení této fotografie prozradila, že už babičkou je zásluhou starší dcery, ale tchyní se stane poprvé až po 2. řijnu 2020 po svatbě Kateřiny. 


To už se všechno stalo  stejně jako svatba manželů Kateřiny a Tomáše, která proběhla asi k potěše nepronásledovaných svatebčanů  bez velkého zájmu médií 2. října 2020 ve Středočeském kraji v Zárybech.Fotografii ze svatby Kateřina Minařík Kudějová zveřejnila na své o Minaříka přejmenované facebookové stránce.

Je milé, že mezi několika  komentáři jsme našli blahopřání  od ženy, o které již byla řeč, od Štěpánky Hilgertové...  „Moc gratuluju. Je skvělé, že jste měli krásnou svatbu a přeju, ať vám vše vychází podle vašich přání i dál."

(ps. SportovníListy, facebookový profil Kateřiny Minařík Kudějové, foto: Petr Skála)