Kam ve středu 7. listopadu 2018 za sportem? Na fotbal, lední hokej, basketbal i házenou

[ title]
Sportovní program bývá ve středu někdy nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


    ve středu 7. listopadu 2018




   Fotbal   


Liga mistrů - čtvrté kolo

Skupina G 
21:00 Viktoria Plzeň - Real Madrid
18:55 CSKA Moskva - AS Řím

Skupina E
21:00 Benfica Lisabon - Ajax Amsterdam
21:00 Bayern Mnichov - AEK Atény

Skupina F
21:00 Lyon - Hoffenheim
21:00 Manchester City - Šachtar Doněck

Skupina H
18:55 Valencie - Young Boys Bern
21:00 Juventus Turín - Manchester United

MOL Cup, osmifinále

16:00 Příbram - Bohemians Praha 1905

UEFA Youth League pro hráče do 19 let, 4. kolo
Skupina G
13.00 Viktoria Plzeň - Real Madrid

UEFA Youth League pro hráče do 19 let, úvodní utkání 2. kola mistrovské části
16.00 Sigma Olomouc - Maccabi Tel Aviv

   Lední hokej    


KRAVAŘE - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let
15:00 USA - Švédsko
19:00 ČR - Švýcarsko

KANADA - World Hockey Challenge hráčů od 17 let
Skupina A (Saint John) 
00:30 Kanada Bílí - ČR


Basketbal


Liga mistrů, 5. kolo
Skupina C 
18:45 Hapoel Jeruzalém - Nymburk

Euroliga žen, 3. kolo

Skupina A 
19:00 ZVVZ USK Praha - Bourges

FIBA Europe Cup mužů, 4. kolo
Skupina D 
18:00 Pardubice - Den Bosch (Nizozemsko)

Eurocup žen, 3. kolo
Skupina G 
18:00 KP Brno - Nantes

Skupina H
18:30 Szekszárd - Nymburk
17:00 Ružomberok - Celje

Liga mužů, 9. kolo
18:00 Hradec Králové - Svitavy


Volejbal


Vyzývací pohár žen, 1. kolo
19:30 Salcburk - Liberec


Házená


Extraliga mužů, 9. kolo
17:00 Zubří - Lovosice

Interliga žen, 9. kolo
18:00 Most - Slavia Praha



Futsal


Čtvrtfinále Poháru FAČR
19:00 Jeseník - Chrudim
20:00 Sparta Praha - Mělník


(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)