Kam ve středu 20. března 2019 za sportem? Hurá na fotbal, na hokej i na basketbal

[ title]
Sportovní program bývá ve středu většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na  bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       ve středu 20. března 2019


   Fotbal   


Mezinárodní přípravné zápasy
20:45   Německo - Srbsko
20:45   Wales - Trinidad a Tobago

VELKÁ BRITÁNIE - Kvalifikace o ME hráčů do 19 let
15:00  Anglie  -  Česko

ALPHEN AAN DEN RIJN (Nizozemí) - Kvalifikace o ME hráčů do 17 let
15:30    Kypr  -   Gibraltar

PRAHA - Liga mistrů žen - čtvrtfinále
18:30   SK Slavia Praha  -  Bayern Mnichov  (hraje se v Edenu) 

19:00   FC Barcelona  -  Lillestrom SK
20:45   Olympique Lyon  -  VfL Wolfsburg



   Lední hokej    


  Tipsport ELH    čtvrtfinále první utkání

17:00   Třinec - Vítkovice
19:00   Liberec  Mladá Boleslav

Play-off Chance ligy   semifinále  čtvrtá utkání

17:30   ČEZ Motor České Budějovice - VHK ROBE Vsetín
18:00   Rytíři Kladno - HC Dukla Jihlava

Tipsport Liga (SR) play-off - čtvrtfinále

18:00  HK Dukla Trenčín  -  HK Nitra
18:00  HK Poprad -  HC Košice


Basketbal

  Kooperativa basketbalová liga mužů    skupina A2, 7. kolo nadstavby

18:00   USK Praha - Kolín
19:00   Hradec Králové - Ostrava


  Kooperativa basketbalová liga mužů    skupina A1, 8. kolo nadstavby

18:00   Ústí nad Labem  -  Děčín
18:00   Svitavy  -   Olomoucko
18:00   Opava - Nymburk
18:00   Pardubice - Brno

   Ženská basketbalová liga žen   páté  kolo

20:00   Teamstore Brno - Ostrava

  Ženská basketbalová liga žen   čtvrtfinále play off, 3. zápas

19:00  Nymburk  - Hradec Králové


Volejbal

Extraliga žen - čtvrtfinále play off, 2. zápasy
17:00   VK Brno  -  Olymp
18:00   Ostrava  -   Olomouc
18:00   Přerov  -   Prostějov
18:30   KP Brno  - Liberec

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)