Kam ve čtvrtek 9. srpna 2018 za sportem? Dívejte se na TV, kde jsou hodiny atletiky z ME

[ title]
Sportovní program bývá ve čtvrtek někdy nenaplněný tolika lákadly jako o běžném víkendu, a když moc neporadíme, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...

    ve čtvrtek 9. srpna 2018



Fotbal


Evropská liga, úvodní utkání 3. předkola

Mistrovská část 
18:00 Spartaks Jürmala (Lotyšsko) - Süduva Marijampole (Lit.)
Alaškert (Armenie) - Kluž
19:00 Torpedo Kutaisi - Kukësi (Albanie)
Šeriff Tiraspol (Moldavie) - Valur Reykjavík
Hapoel Beer Ševa (Izrael) - APOEL Nikósie
Ludogorec Razgrad - Zrinjski Mostar
20:00 Olimpija Lublaň - HJK Helsinky
20:45 The New Saints (Wales) - Midtjylland
Cork City (Ir.) - Rosenborg Trondheim
21:00 Legia Varšava - F91 Dudelange (Lucembursko)

Nemistrovská část 

19:00 Olomouc - Kajrat Almaty
16:00 Ufa - Progrés Niederkorn (Lucembursko)
18:00 Hapoel Haifa - Atalanta Bergamo
18:30 Lipsko - Craiova
19:00 Sturm Štýrský Hradec - AEK Larnaka
Dinamo Minsk - Zenit Petrohrad
Apollon Limassol - Dinamo Brest
Mariupol - Bordeaux
19:20 Jagiellonia Bialystok - Gent
19:45 Nordsjaelland - Partizan Bělehrad
CSKA Sofia - FC Kodaň
20:00 Istanbul Basaksehir - Burnley
Olympiakos Pireus - Lucern
Vitesse Arnhem - Basilej
Genk - Lech Poznaň
Besiktas Istanbul - LASK Linec
20:30 Luhansk - Braga
Trenčín - Feyenoord Rotterdam
20:45 Sarpsborg (Norsko) - HNK Rijeka
Glasgow Rangers - Maribor
Spartak Subotica - Bröndby Kodaň
Hajduk Split - FCSB (Rumunsko)
Hibernian - Molde
21:05 Slovan Bratislava - Rapid Vídeň
21:45 FC Sevilla - Žalgiris Vilnius

SLOVINSKO - Mistrovství světa žen do 20 let

Lední hokej

Přípravné zápasy
11:00 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav
15:00 HC Davos - HC Dynamo Pardubice (Mountfield Cup v Hradci Králové)
17:00 HC Olomouc - HC Oceláři Třinec
17:30 HC Verva Litvínov - Rytíři Kladno
18:00 HC Kometa Brno - HC Slovan Bratislava
HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň
Berani Zlín - HC Dukla Jihlava (Zubr Cup)
19:00 Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha (Mountfield Cup)

Atletika

BERLÍN (Němesko) - Mistrovství Evropy
09:30 disk ženy - kvalifikace (skupina A, Staňková)
10:00 sedmiboj ženy - 100 m př. (Cachová)
10:30 dálka ženy - kvalifikace
10:50 sedmiboj ženy - výška (Cachová)
10:55 110 m př. muži - rozběhy
11:00 disk ženy - kvalifikace (skupina B)
11:30 800 m muži - rozběhy (Šnejdr, Hodboď)
12:30 oštěp ženy - kvalifikace (skupina A, Ogrodníková, Šedivá)
14:00 oštěp ženy - kvalifikace (skupina B)

19:15 tyč ženy - finále
19:20 sedmiboj ženy - koule (Cachová)
19:25 100 m př. ženy - semifinále
19:45 výška muži - kvalifikace
19:50 400 m ženy - semifinále
20:15 400 m př. muži - finále
20:22 oštěp muži - finále
20:30 sedmiboj ženy - 200 m (Cachová)
21:00 200 m muži - finále
21:20 3000 m př. muži - finále
21:50 100 m př. ženy - finále

Basketbal

UDINE (It.) - Mistrovství Evropy žen do 18 let

Volejbal

MOSKVA (Rusko) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbale

Plavání

GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Bazénové plavání:
9:45 rozplavby
17:15 finále - 200 m znak ženy, 50 m motýlek ženy, 50 m prsa ženy, 50 m volný způsob muži, 100 m motýlek muži, 400 m volný způsob ženy, 400 m polohový závod muži, smíšená štafeta 4x100 m polohový závod.

Dálkové plavání:
10:15 10 km muži a ženy

Skoky do vody:
14:15 3 m prkno muži, 10 m věž synchro muži

Gymnastika

GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

kvalifikace muži

Jachting

AARHUS (Dánsko) - Mistrovství světa v olympijských třídách

Veslování

RAČICE - Mistrovství světa juniorů

Vodní plocha v Račicích se rozčeří pod vesly juniorských veslařů z celého světa

Orientační běh

RIGA; SIGULDA (Lotyšsko) - MS v orientačním běhu

Triatlon

GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy
14:15 ženy



(ps, SportovníListy.cz, foto: Ivana Roháčková, ASC Dukla Praha)