Někdy je to dokonce lepší. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 23. března 2019
Fotbal
Kvalifikace na ME
Skupina D
15:00 Gruzie - Švýcarsko
18:00 Gibraltar - Irsko
Skupina F
18:00 Švédsko - Rumunsko
18:00 Malta - Faerské ostrovy
20:45 Španělsko - Norsko
Skupina J
20:45 Lichtenštejnsko - Řecko
20:45 Bosna a Hercegovina - Arménie
20:45 Itálie - Finsko
Mezinárodní přípravné zápasy
18:00 Brazílie - Panama
18:00 Mexiko - Chile
GRAVENZANDE (Nizozemsko) - Kvalifikace o ME hráčů do 17 let
13:00 Česko - Severní Irsko
Liga žen ... 12. kolo
11:00 Slavia Praha - Lokomotiva Brno
14:00 Hradec Králové - Sparta Praha
VELKÁ BRITÁNIE - Kvalifikace o ME hráčů do 19 let
17:30 Česko - Dánsko
Lední hokej
Tipsport ELH čtvrtfinále
17:00 Olomouc - Plzeň
19:00 Kometa Brno - Hradec Králové
Tipsport Liga (Sklovensko) semifinále
18:00 HC 05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad
Biatlon
HOLMENKOLLEN (Norsko) - Závody Světového poháru
15:00 Stíhací závod žen na 10 kilometrů
17:15 Stíhací závod mužů na 12,5 kilometru
Lyžování
ČAJKOVSKIJ (Rusko) - Závod SP ve skocích na lyžích
10.00 ženy
PLANICA (Slovinsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
10.00 družstva
PLEŠIVEC - Mistrovství ČR ve skikrosu
QUÉBEC (Kanada) - Finále SP v běhu na lyžích
14:15 10 km klasicky s hromadným startem ženy
16:00 15 km klasicky s hromadným startem muži
ŠPINDLERŮV MLÝN - Mistrovství ČR v alpském lyžování
slalom
WINTERBERG (Německo) - Závody SP ve snowboardingu
12.00 paralelní slalom
Basketbal
Kooperativa basketbalová liga mužů skupina A2, 8. kolo nadstavby
17:30 Ostrava - Kolín
18:00 Hradec Králové - USK Praha
Kooperativa basketbalová liga mužů skupina A1, 9. kolo nadstavby
17:00 Svitavy - Nymburk
18:00 Děčín - Brno
18:00 Opava - Pardubice
18:00 Olomoucko - Ústí nad Labem
Volejbal
Extraliga žen - Čtvrtfinále play off, 3. zápasy
15:00 Prostějov - Přerov
17:00 Olomouc - Ostrava
17:00 Olymp Praha - VK Brno
18:00 Liberec - KP Brno
Házená
STRABAG RAIL Extraliga mužů - čtvrtfinále
18:00 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
18:00 KH ISMM Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
18:00 TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
STRABAG RAIL Extraliga mužů - o 9. - 12. místo
18:00 HC ROBE Zubří - Tatran Litovel
POREČ (Chorvatsko) - Přípravný turnaj žen
18:00 Slovinsko - Česko
20:00 Chorvatsko - Rakousko
Hokejbal
CROSSDOCK extraliga (CZ) - 17. kolo
15:00 HBC ALPIQ Kladno - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
16:00 HBC Plzeň - HC Kert Park Praha
Ragby
LISABON (Portugalsko) - ME mužů, II. divize
16:00 Portugalsko - Česko
Čeští ragbisté se patrně někde za Lisabonem rozloučí s druhou divizí ME