Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 16.února 2019
Fotbal
FORTUNA:LIGA ... jednadvacáté kolo
15:00 Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc15:00 1. FC Slovácko - MFK Karviná
15:00 1. FK Příbram - Fastav Zlín
17:00 FC Baník Ostrava - FC Slovan Liberec
Slovenská Fortuna liga ... 19. kolo
14:00 FC Nitra - FK Železiarne Podbrezová
14:00 AS Trenčín - FK Senica
14:00 MFK Zemplín Michalovce - ŠKF iClinic Sereď
14:00 MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
14:00 MŠK Žilina - FC Spartak Trnava
16:00 FK DAC Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava
Lední hokej
CHANCE LIGA ... šestapadesáté kolo
15:00 HC Slavia Praha - HC Frýdek-Místek
17:00 ČEZ Motor České Budějovice - SK Horácká Slavia Třebíč
17:00 LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem
17:00 HC Benátky nad Jizerou - VHK ROBE Vsetín
17:00 HC ZUBR Přerov - HC Stadion Litoměřice
17:30 HC Dukla Jihlava - HC RT TORAX Poruba 2011
17:30 AZ RESIDOMO Havířov - SK Trhači Kadaň
Atletika
Ostrava - halové mistrovství ČR
Biatlon
SOLDIER HOLLOW (USA) - Závody Světového poháru
18:05 stíhací závod žen na 10 kilometrů
22:05 stíhací závod mužů na 12,5 kilometru
Lyžování
AARE (Švédsko) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování
10:00 slalom muži - kvalifikace 1. kolo
11:00 slalom ženy - 1. kolo
13:30 slalom muži - kvalifikace 2. kolo
14:30 slalom ženy - 2. kolo
Cogne (Itálie) - Závody SP v běhu na lyžích
12:30 sprint volně muži a ženy
Feldberg (Německo) - Závod SP v akrobatickém lyžování
11:30 skikros
Oberstdorf (Německo) - Závod SP ve skocích na lyžích
13:00 ženy
Pchjongčchang (Korea) - Závody SP ve snowboardingu
16:00 muži
Basketbal
Ženská basketbalová liga žen ... devatenácté kolo
16:00 Hradec Králové - Ostrava
17:00 USK Praha - KP Brno
17:00 Žabiny Brno - Nymburk
17:00 Slovanka MB - Slavia Praha
Volejbal
Extraliga žen ... 20. kolo skupiny III
17:00 Frýdek-Místek - Šternberk
Extraliga žen ... 20. kolo skupiny II
16:00 VK Brno - KP Brno
17:00 Ostrava - Přerov
Extraliga žen ... 20. kolo skupiny I
17:00 Olymp Praha - Prostějov
18:00 Liberec - Olomouc
Házená
STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 18. kolo
10:00 TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí
18:00 SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří
MOL liga žen ... 16. kolo
15:00 Sokol Písek - HC Zlín
17:30 DHK Zora Olomouc - Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
18:00 DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most
Ragby
ME A skupina
Rusko - Belgie
Španělsko - Německo
ME - B skupina
Portugalsko - Polsko