Někdy je to dokonce lepší. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 14.září 2019
Fotbal
Fotbal
FORTUNA:LIGA deváté kolo
16:30 FC Slovan Liberec - FK Teplice
16:30 FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram
19:00 SK Slavia Praha - 1. FC Slovácko
FORTUNA:NÁRODNI LIGA osmé kolo
10:30 FK Slavoj Vyšehrad - FK Fotbal Třinec
10:30 FK Pardubice - FK Dukla Praha
13:00 FC Zbrojovka Brno - SK Líšeň
17:00 1. SK Prostějov - FK Varnsdorf
Slovenská Fortuna liga - 7. kolo
19:00 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble - MŠK Žilina
Slovenská Fortuna liga - 8. kolo
14:00 FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - FC Nitra
19:00 FK Senica - FK DAC Dunajská Streda
19:00 MFK Ružomberok - ŠKF iClinic Sereď
19:00 MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín
Lední hokej
Tipsport ELH první kolo
15:00 Hr. Králové - Liberec
CHANCE LIGA druhé kolo
16:00 HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava
17:00 HC Baník Sokolov - HC RT TORAX Poruba 2011
17:00 AZ RESIDOMO Havířov - VHK ROBE Vsetín
17:00 SK Trhači Kadaň - ČEZ Motor České Budějovice
17:00 HC Stadion Litoměřice - HC Frýdek-Místek
17:00 HC Benátky nad Jizerou - HC Slavia Praha
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
Basketbal
Mistrovství světa
O 5. - 6. místo
14:00 Srbsko - Česko
O 7. - 8. místo
11:00 USA - Polsko
Volejbal
Mistrovství Evropy mužů
17:15 Řecko - Francie
20:45 Bulharsko - Portugalsko
17:30 Slovensko - Rakousko
20:30 Německo - Belgie
17:30 Severní Makedonie - Rusko
20:30 Slovinsko - Finsko
16:00 Ukrajina - Nizozemsko
20:30 Estonsko - Černá Hora
Házená
STRABAG RAIL Extraliga mužů - 2. kolo
10:00 HC Maloměřice - Brno - TJ Cement Hranice
16:30 HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí
17:00 SKKP Handball Brno Talent M.A.T. Plzeň
19:00 KH ISMM Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
MOL liga žen - 3. kolo
17:30 DHK Zora Olomouc - Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
17:30 HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa
Cyklistika
ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta
20. etapa (Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos, 189 km)
Ragby
První liga - 7. kolo nadstavby
13:00 Tatra Smíchov - Dragon Brno
11:00 Říčany - Vyškov
14:00 Praga Praha - Sparta Praha
Střelba
Lonato (Itálie) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní
skeet muži, skeet junioři - kvalifikace a finále
Triatlon
Valencie (Španělsko) - Mistrovství Evropy závodníků do 23 let