Kam v sobotu 14.září 2019 za sportem? Bude k vidění fotbal, hokej, basketbal či volejbal

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 14.září 2019



   Fotbal   



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   deváté kolo


16:30  FC Slovan Liberec -  FK Teplice
16:30  FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram
19:00  SK Slavia Praha - 1. FC Slovácko

FORTUNA:NÁRODNI LIGA   osmé  kolo

10:30 FK Slavoj Vyšehrad - FK Fotbal Třinec
10:30 FK Pardubice - FK Dukla Praha
13:00  FC Zbrojovka Brno - SK Líšeň
17:00  1. SK Prostějov - FK Varnsdorf

Slovenská Fortuna liga - 7. kolo
19:00  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  -  MŠK Žilina

Slovenská Fortuna liga - 8. kolo
14:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - FC Nitra
19:00  FK Senica - FK DAC Dunajská Streda
19:00  MFK Ružomberok - ŠKF iClinic Sereď
19:00  MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín


   Lední hokej    


  Tipsport ELH    první kolo

15:00  Hr. Králové - Liberec

  CHANCE LIGA     druhé kolo

16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava
17:00  HC Baník Sokolov - HC RT TORAX Poruba 2011
17:00  AZ RESIDOMO Havířov - VHK ROBE Vsetín
17:00  SK Trhači Kadaň - ČEZ Motor České Budějovice
17:00  HC Stadion Litoměřice - HC Frýdek-Místek
17:00  HC Benátky nad Jizerou - HC Slavia Praha
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov


  Basketbal  


Mistrovství světa


O 5. - 6. místo
14:00  Srbsko - Česko

O 7. - 8. místo

11:00  USA - Polsko


Volejbal

Mistrovství Evropy mužů


17:15  Řecko - Francie
20:45  Bulharsko - Portugalsko
17:30  Slovensko - Rakousko
20:30  Německo - Belgie
17:30  Severní Makedonie - Rusko
20:30  Slovinsko - Finsko
16:00  Ukrajina - Nizozemsko
20:30  Estonsko - Černá Hora

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů - 2. kolo
10:00  HC Maloměřice - Brno   -   TJ Cement Hranice
16:30  HC Dukla Praha - TJ Sokol Nové Veselí
17:00  SKKP Handball Brno Talent M.A.T. Plzeň
19:00  KH ISMM Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek

MOL liga žen - 3. kolo
17:30  DHK Zora Olomouc - Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
17:30  HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa

Cyklistika

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta
20. etapa (Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos, 189 km)

Ragby

První liga - 7. kolo nadstavby
13:00  Tatra Smíchov - Dragon Brno
11:00  Říčany - Vyškov
14:00  Praga Praha - Sparta Praha



Střelba

Lonato (Itálie) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní
skeet muži, skeet junioři - kvalifikace a finále


Triatlon

Valencie (Španělsko) - Mistrovství Evropy závodníků do 23 let



(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)