Kam v pátek 12. července 2019 za sportem? Na fotbalovou ligu a na tenis či Tour de France

[ title]
Sportovní program bývá i v pátek většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na  kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v pátek  12. července  2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA     ... první kolo


18:00  FK Jablonec - Bohemians Praha 1905   ...   vysílá     ČT SPORT  

Přípravná utkání
17:00  Widzew Łódź - MFK Frýdek-Místek
18:00  FC Sellier & Bellot Vlašim - SK Benešov¨



    Tenis 
   


  Londýn (Spojené království Velké Británie) - Grandslamový turnaj Wimbledon  

Čtyřhra žen ... semifinále
14:00  G. Dabrowská, I. Sü - B. Krejčíková, K. Siniaková
15:30  T. Babosová, K. Mladenovicová - S. Sie, B. Strýcová

Dvouhra muži semifinále
14:15  Novak Djoković - Roberto Bautista-Agut
16:30  Rafael Nadal - Roger Federer

Smíšená čtyřhra semifinále
18:00  W. Koolhof, K. Peschkeová - I. Dodig, L. Čchan

Atletika

GÄVLE (Švédsko) - Mistrovství Evropy závodníků do 23 let

MONAKO - Mítink Diamantové ligy



Cyklistika



Etapový závod Tour de France
7. etapa (Belfort - Chalon-sur-Saone, 230 km)  ...   vysílá     ČT SPORT  

Etapový závod Kolem Rakouska

GENT (Belgie) - Mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let v dráhové cyklistice

KRÁSNÁ LÍPA - Etapový závod žen Tour de Feminin

LES GETS (Francie) - Závod SP v cross country horských kol


Baseball

Extraliga ... nadstavbová skupina o titul
19:00  Draci Brno - Eagles Praha
19:00  Arrows Ostrava - Hroši Brno
19:00  Tempo Praha - Kotlářka Praha


Kanoistika

RAČICE  - ME U23 a MEJ v rychlostní kanoistice


Rychlostní kanoisty čeká mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let v Račicích



   Neapol (Itálie) - Světová letní univerziáda  

Třicátá Letní světová univerziáda startuje v italské Neapoli


Inline hokej


   BARCELONA (Španělsko) - Mistrovství světa v inline hokeji organizace FIRS  

DRZONKÓW (Polsko) - Mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji


Vzpírání

KIŠINĚV (Moldavsko) - Mistrovství Evropy juniorů ve vzpírání


Střelba

GYENESDIÁS (Maďarsko) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě na běžící terč


Stolní tenis

GEELONG (Austrálie) - Turnaj série World Tour

OSTRAVA - Mistrovství Evropy juniorů


Dostihy

PRAHA - Dostihový mítink
Letní dostihový den. Nejprve se uskuteční klusácké dostihy (tuto část akce pořádá Česká klusácká asociace) a na ně naváže sedm dostihů cvalových.

Jezdectví

Velká cena Olomouce

Obhájce Marek Klus bude mít ve Velké ceně Olomouce silnou konkurencí

Judo

BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - Turnaj série Grand Prix



Veslování

ROTTERDAM (Nizozemsko) - Závody Světového poháru


Plavání

KWANGDŽU (Korea) - Mistrovství světa v plaveckých sportech
Skoky do vody - kvalifikace
Synchronizované plavání - kvalifikace




(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)