Kam v neděli 14. července 2019 za sportem? Hraje fotbalová liga liga a i tenis

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v neděli 14. července  2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   - první kolo


16:30  FK Mladá Boleslav - MFK Karviná
16:30  SK Dynamo Č. Budějovice - Slezský FC Opava
19:00  AC Sparta Praha - 1. FC Slovácko



    Tenis 
   


  Londýn (Spojené království Velké Británie) - Grandslamový turnaj Wimbledon  

Čtyřhra žen - finále
17:00  S. Sie, B. Strýcová - G. Dabrowská, I. Sü

Wimbledon - muži - finále

15:00  Novak Djoković - Roger Federer

Smíšená čtyřhra - finále
16:00  R. Lindstedt, J. Ostapenková - I. Dodig, L. Čchan


Motorismus

MLADÁ BOLESLAV - Rallye Bohemia, pátý závod seriálu MČR v automobilových soutěžích

PETROVICE U KARVINÉ - Závod MČR v motokrosu



Cyklistika



Etapový závod Tour de France

9. etapa (St. Étienne - Brioude, 170,5 km)

LES GETS (Francie) - Závod SP v cross country horských kol


Baseball

Extraliga - nadstavbová skupina o titul
11:00  Hroši Brno - Arrows Ostrava
14:00  Eagles Praha - Draci Brno
14:00  Tempo Praha - Arrows Ostrava


Kanoistika

RAČICE  - ME U23 a MEJ v rychlostní kanoistice


Rychlostní kanoisty čeká mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let v Račicích



   Neapol (Itálie) - Světová letní univerziáda  

Třicátá Letní světová univerziáda startuje v italské Neapoli


Inline hokej


   BARCELONA (Španělsko) - Mistrovství světa v inline hokeji organizace FIRS  


Moderní pětiboj

DRZONKÓW (Polsko) - Mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji


Jezdectví

Velká cena Olomouce

Obhájce Marek Klus bude mít ve Velké ceně Olomouce silnou konkurencí


Judo

BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - Turnaj série Grand Prix



ROTTERDAM (Nizozemsko) - Závody Světového poháru


Plavání

KWANGDŽU (Korea) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Dálkové plavání
6:30 Ženy - 10 km:

Skoky do vody
8:30 prkno 1 m muži
13:45 věž 10 m synchro ženy.

Synchronizované plavání:
12:00 dvojice - technický program


Střelba

GYENESDIÁS (Maďarsko) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě na běžící terč


Stolní tenis

GEELONG (Austrálie) - Turnaj série World Tour

OSTRAVA - Mistrovství Evropy juniorů


Triatlon

TISZAUJVÁROS (Maďarsko) - Závody Světového poháru


Turistika

Pro turisty i cykloturisty jsou určeny DNY LIDOVÉ ARCHITEKTURY na Kristiánově


Ragby

KAZAŇ (Rusko) - Kvalifikace na LOH v Tokiu 2020 v olympijských sedmičkách žen
(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)