Volejbalisté jediného pražského týmu v české extralize ČZU pořádně prohnali Kladno

K prvnímu zápasu v roce 2018 přivítali hráči ČZU Praha Středočechy z Kladna. Utkání naznačilo, že ČZU ani v novém roce a v druhé polovině základní části nebude dávat kůži zadarmo a bude bojovat o každý bod, což se také stalo.

Začátek byl velmi vyrovnaný a body se přelévaly ze strany na stranu. Hosté však při druhém TT vedli 16:11 a vedení o pět bodů si  udrželi i do koncovky setu, který vyhráli 25:20.

Začátek druhého setu hostům absolutně nevyšel. Prohrávali 8:1 po krásné sérii podání domácího Pavelky. Pak domácí vedli nad Kladnem 24:16 a nakonec jej vyhráli  25:19.

Ani začátek třetího setu hostům nevycházel, leč nakonec jej  vyhráli  26:24.

Podobně jako třetí set se odehrával čtvrtý. V závěru setu vedli  hosté 23:22, aby jej nakonec vyhráli 25:23 a 3:1 na sety.

"Měli jsme bodovat. Rozhodla zkušenost soupeře na servisu,“ řekl po utkání Matyáš Démar, kapitán VolleyTeam ČZU Praha.

"Odehráli jsme kvalitní zápas po době, kdy se nám příliš nedařilo. Bohužel jsem ale zklamaný z výsledku, protože si myslím, že jsme měli bodovat," řekl Miroslav Malán, trenér VolleyTeam ČZU Praha.

"Domácí hráli odvážně. Jsme rádi, že jsme získali tři body po předvedeném výkonu," řekl
Tomáš Hýský kapitán Kladna.

"Jeli jsme sem pro tři body, cíl jsme splnili, ale s předvedenou hrou spokojený nejsem," prohlásil kouč týmu Kladno volejbal cz.