Pískot diváků v Praze v Edenu kromě brankářů patřil všem na hřišti... Slavia - Slovácko 0:0

[ title]
Fotbalisté mistrovské Slavie Praha v domácím prostředí ve 26. kole první ligy jen remizovali se Slováckem 0:0 a zůstávají sice na druhém místě tabulky, ale mají již velkou ztrátu devíti bodů na vedoucí tým Viktorii Plzeň.

SportovníListy.cz byly na místě děje...


Plzeňské Viktorii už stačí v přímém souboji se Slavií Praha 5. května 2018 v Edenu hrát nerozhodně a může slavit mistrovský titul.

Jak k tomu došlo? Slavia Praha nedala zase v ligovém klání branku, a že těch nevyužitých příležitostí měla! Nutno přiznat na obhajobu Slavie, že některé zákroky Moravanů na Pražany v pokutovém území hodně volaly po penaltě, ale rozhodčí, kteří i když přenos přenášela  O2 TV, neměli v činnosti  videorozhodčího, neboť důležité unikátní zařízení pro videorozhodčího v majetku O2 tentokrát nebylo na území Česka. A tak se nekopala ani žádná penalta.

Fotbalisté Slovácka sice bodovali počtvrté v řadě a jejich brankář už 443 minut neinkasoval branku, ale trenéra Kordulu to vůbec netěšilo a po zápase byl hodně rozmrzelý.

Diváci, kterých do Edenu přišlo 13 118, si na výsledek neproměněnými šancemi přeplněného zápasu postěžovali nepřeslechnutelným pískotem určeným kromě brankářů všem lidem  na hřišti.  


  Praha  29. dubna 2018
26. kolo první fotbalové ligy

Slavia Praha - 1. FC Slovácko 0:0
Rozhodčí: Julínek - Dobrovolný, Dresler * ŽK: Danny, Souček - Divíšek, Navrátil, Daníček * Diváci: 13.118.
Slavia Praha: Kolář - Bořil, Jugas, Deli (31. Ngadeu), Flo - Souček - Stoch, Danny, Bucha (62. Hušbauer), Zmrhal (68. Škoda) - Necid. Trenér: Trpišovský.
1. FC Slovácko: Heča - Juroška, Krejčí, Břečka, Divíšek - Daníček - Navrátil, Havlík (20. Machalík), Sadílek, Petr (55. Zajíc) - Kubala (82. Hofmann). Trenér: Kordula.


(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)