Kam v sobotu 13. října 2018 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal, volejbal a další sporty

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


      v sobotu 13. října 2018



Fotbal

Liga národů

Skupina B1 
15:00 Slovensko - ČR   v Trnavě   ... Vysílá rovněž  ČT SPORT

Skupina A1 
20:45 Nizozemsko - Německo

Skupina B4 
20:45 Irsko - Dánsko

Skupina C3 
18:00 Norsko - Slovinsko
20:45 Bulharsko - Kypr

Skupina D1 
18:00 Gruzie - Andorra
Lotyšsko - Kazachstán

Skupina D4 
18:00 Arménie - Gibraltar
20:45 Makedonie - Lichtenštejnsko


Liga žen, 7. kolo

11:00 Lokomotiva Brno - 1. FC Slovácko
14:00 Liberec - Hradec Králové

VELKÁ BRITÁNIE - Přípravné utkání hráčů do 18 let

ČR - Švédsko

Český pohár MOL Cup   třetí kolo

13:30 Pardubice - Jablonec

Lední hokej

Tipsport ELH    desáté  kolo

18:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice

První liga, 13. kolo
16:00 Ústí nad Labem - Rytíři Kladno
17:00 Frýdek-Místek - Motor České Budějovice
17:00 Poruba - Přerov
17:00 Litoměřice - Prostějov
17:00 Benátky nad Jizerou - Jihlava
17:30 Vsetín - Slavia Praha
17:30 Třebíč - Kadaň

PŘÍBRAM - Příprava hráčů do 18 let
17:30 ČR - Rusko

Basketbal

Liga mužů, 4. kolo

17:30 Ostrava - Nymburk
18:00 Opava - Hradec Králové
Svitavy - Pardubice
18:20 Olomoucko - USK Praha

Ženská basketbalová liga
 - čtvrté  kolo

15:00 Nymburk - Hradec Králové
17:00 Slavia Praha - Ostrava

Volejbal


Extraliga mužů, 3. kolo
17:00 Ústí nad Labem - Ostrava
17:00 Příbram - Zlín
18:00 Kladno - Benátky nad Jizerou
18:00 Liberec - Lvi Praha
18:30 Brno - Karlovarsko

Extraliga žen, 3. kolo
16:00 VK Brno - Olomouc
17:00 Ostrava - KP Brno
17:00 Frýdek-Místek - Prostějov
17:00 Šternberk - Liberec
17:00 Olymp Praha - Přerov

Házená


Pohár EHF mužů, úvodní utkání 2. kola
18:00 Karviná - Prolet 62 (Mak.)

Extraliga mužů, 6. kolo
16:00 Lovosice - Kopřivnice
18:00 Jičín - Nové Veselí
18:00 KP Brno - Frýdek-Místek

Interliga žen, 5. kolo
16:00 Plzeň - Šaľa
18:00 Most - Poruba
18:00 Bánovce nad Bebravou - Olomouc



Motorismus

Rallye Příbram, závěrečný závod MČR v automobilových soutěžích

Cyklistika

TURECKO - Etapový závod Kolem Turecka (WorldTour)

JIČÍN - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu

Florbal

Superliga mužů, 9. kolo


19:00 Otrokovice - Pardubice
19:00 FBC Česká Lípa - Bulldogs Brno

Extraliga žen, 7. kolo
17:00 FBS Olomouc - FbŠ Bohemians
17:00 1. SC Vítkovice - Jižní Město
17:00 FBŠ Plzeň - Tatran Střešovice

Dostihy

PARDUBICE - Mítink
Stříbrná trofej, steeplechase (4 400 m, pětiletí a starší koně, dotace 300 000 Kč) a Křišťálový pohár, proutěné překážky (3 400 m, čtyřletí koně, dotace 300 000 Kč).

Gymnastika

BRNO - Mezinárodní Grand Prix moderních gymnastek

Ragby

ME druhá divize
Siaulai  (Litva)   Litva - Česko

Čeští ragbisté do dějiště dalšího zápasu ME do Siaulai odcestovali vlakem a autobusem
(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)