Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v neděli 2. prosince 2018
Fotbal
FORTUNA:LIGA sedmnácté kolo
15:00 Bohemians Praha 1905 - Dukla Praha
15:00 1. FK Příbram - FC Baník Ostrava
17:00 FC Viktoria Plzeň - SK Sigma Olomouc
Slovenská Fortuna liga ... 17. kolo
14:00 MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava
Lední hokej
Tipsport ELH čtyřiadvacáté kolo
14:00 Liberec - Kometa Brno
15:00 Pardubice - Olomouc
15:30 Chomutov - Karlovy Vary
16:00 Vítkovice - Hradec Králové
16:00 Mladá Boleslav - Zlín
19:00 Plzeň - Třinec
CHANCE LIGA jednatřicáté kolo
16:00 Rytíři Kladno - HC Frýdek-Místek
KHL
15:00 Jokerit Helsinky - HC Slovan Bratislava
Tipsport LIGA (Slovensko) osmnácté kolo
17:00 MHk 32 - Liptovský Mikuláš -
Tipsport LIGA (Slovensko) devětadvacáté kolo
16:00 HC Košice - HK Dukla Trenčín
17:00 HKM Zvolen - HC 05 iClinic Banská Bystrica
17:00 MsHK Žilina - MAC Budapešť
17:30 DVTK Jegesmedvék - HC Mikron Nové Zámky
17:30 HC 07 Detva - HK Poprad
EBEL liga - 25. kolo
16:00 Štýrský Hradec - Orli Znojmo
Biatlon
POKLJUKA (Slovinsko) - Úvodní závody Světového poháru
12:00 SP v biatlonu v Pokljuce: smíšená štafeta dvojic
14:30 SP v biatlonu v Pokljuce: smíšená štafeta
Lyžování
BEAVER CREEK (USA) - Závod SP v sjezdovém lyžování
17:45/20:45 obří slalom muži
LAKE LOUISE (Kanada) - Závod SP v sjezdovém lyžování
19:00 Světový pohár v alpském lyžování: super-G žen v Lake Louise
LILLEHAMMER (Norsko) - Závody SP v běhu na lyžích
10:15 stíhací závod 10 km klasicky ženy
11:45 stíhací závod 15 km klasicky muži
NIŽNIJ TAGIL (Rusko) - Závod SP ve skocích na lyžích
16:00 muži
LILLEHAMMER (Norsko) - Závod SP v severské kombinaci
10:45/14:05
LILLEHAMMER (Norsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
12:45 ženy
LIVIGNO (Itálie) - Prolog jednotlivců, závod Ski Classics v dálkovém lyžování
Volejbal
Český pohár mužů - úvodní zápas čtvrtfinále
18:00 Karlovarsko - Ostrava
Extraliga žen - 11. kolo
17:00 Šternberk - KP Brno
ČENSTOCHOVÁ (Polsko) - Klubové mistrovství světa mužů
17:30 utkání o 3. místo
20:30 finále
Házená
Extraliga mužů - 12. kolo
10:30 SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň
10:30 HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
Mistrovství Evropy žen
Skupina A
15:00 Polsko - Dánsko
18:00 Švédsko - Srbsko
Skupina B
15:00 Slovinsko - Francie
18:00 Rusko - Černá Hora
Český pohár mužů - čtvrtfinále
16:00 Frýdek-Místek – Lovosice
Florbal
Mistrovství světa
Skupina A
14:00 Švýcarsko - Německo
17:00 Lotyšsko - Česko
Skupina B
11:00 Dánsko - Norsko
Skupina C
18:00 Estonsko - Polsko
Skupina D
12:00 Slovensko - Japonsko
15:00 Kanada - Singapur