Fotbalisté Bohemians 1905 deklasovali borce z Příbrami v zimní lize 5:0

Fotbalisté Bohemians 1905 zvítězili ve třetím utkání Tipsport ligy a stali se postupujícím týmem do Final Four v Mladé Boleslavi. Klokani porazili ve vyšehradské skupině A Příbram 5:0.

Borcům Bohemians se v duelu s posledním týmem ligové tabulky s Příbrami dařilo, a tak zaslouženě vyhráli s nulou ve výsledku a s přídělem pěti branek soupeři. Mezi 20. a 23. minutou dvakrát skóroval  Martin Hašek a ještě do půle z penalty zvýšil Jan Kuchta. Po změně stran přidal branku hlavičkou l Tomáš Čížek a na konečných 5:0  z další penalty uzavřel skóre Dominik Mašek.

Hráči Bohemians tak navázali na výhry 3:0 nad Hradcem Králové a 3:2 nad Táborskem a bez ztráty bodů vyhráli pražskou skupinu.

"Zápas se nám podařil, vyhráli jsme s ligovým soupeřem 5:0. Myslím, že zaslouženě, protože ve většině aspektů jsme dominovali, “ řekl po utkání  trenér Bohemians Miroslav Koubek.

Zimní Tipsport liga     skupina A (Vyšehrad)
Praha 21. ledna 2017

Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram 5:0 (3:0)
Branky: 20. a 23. Hašek, 39. Kuchta z penalty, 62. Čížek, 77. Mašek z penalty
Bohemians Praha:  I. poločas: Berkovec - Havel, Dostál, Švec, Buchta, Hašek - Jindřišek, Jirásek - Bartek, Kabajev, Kuchta. II. poločas: Fryšták - Nitrianský, Dostál (59. Berger), Krch, Buchta, Havel - Mašek, Hubínek, Blecha, Luts (85. Bartek) - Kabajev (56. Čížek). Trenér: Koubek.
Příbram:  I. poločas: Boháč - Krameš, Chaluš, Jiránek, Ferrara - P. Pilík, Tregler, Baéz, Laňka - Linhart - Ayong. II. poločas: Hruška - Lupták, Chaluš, Kvída, Divíšek - Bazal, Květ, Januška, Krameš, Frizoni - Mahmutovič. Trenér: Tobiáš.

SportovniListy.cz napsaly dříve:

Podívejte se, jak se hrálo fotbalové utkání zimní ligy Bohemians - Táborsko

Fotbalisté Táborska hned v úvodu vedli nad Bohemians 2:0, aby nakonec prohráli 2:3

Fotbalisté Hradce Králové střelili čtyři branky, ale vyhráli nad Příbramí jen 3:1. Jak je to možné?

Podívejte se, jak se hraje fotbal, když je na teploměru několik stupňů pod nulou

Zimní fotbalová Tipsport liga zahájila na mrazu, který nevadil například tolik střelcům