Dukla Praha porazila ve fotbale Viktorii Plzeň 1:0... zatím jen v ženské provedení

Ve vzájemných fotbalových zápasech Dukly a Plzně mnoho branek nepadá a ani poslední duel těchto týmů nebyl výjimkou. Dukla však přeci jenom po bezbrankovém poločase jeden gól dala a vyhrála. Jenže to nebylo v soutěži mužů, ale v soutěži žen. Takže se příznivci fotbalistů Slavie Praha neradujte. Fotbalisté Viktorie Plzeň na rozdíl od fotbalistek, které porazila naposled Dukla, stále jen vyhrávají.

SportovníListy.cz byly na místě děje a mají obrázky...

O výsledku utkání se rozhodlo v 68. minutě, kdy se Dukla dočkala kýženého gólu. Jak se to stalo? Trestný kop propadl k Soukupové, která míč posunula na hranici pokutového území Adámkové. Její střelu zastavila až síť za zády plzeňské brankářky Vaníčkové. Plzeň pak otevřela hru a Dukla mohla ještě nejméně dvakrát skórovat, ale své šance nevyužila. Skóre se již neměnilo a Dukla si připsala důležité tři body a poselství či vzkaz do fotbalové kabiny mužů Dukly Praha, jak může skončit utkání Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:0.

Praha 23. září 2017

První fotbalové ligy žen šesté kolo

Dukla Praha - Viktoria Plzeň  1:0  (0:0)
Branka: 68. Adámková  * ŽK: Bažoutová – Markelová *  Rozhodčí: Kánská - Lavrenčíková, Nováková * Diváci: 53.
Dukla Praha: Dolejšová – Adámková, Hajnová, Bažoutová, Rzycká – Hrobská (59. Kantarská), Zemjánková (89. Fojtíková), Kozlíková, Beránková, Šturmová (82. Dvorská) – Soukupová (85. Pakostová)
Viktoria Plzeň: Vaníčková – Šlajsová, Tauberová, Ondrášková, Nehodová, Karasová (46. Ivaničová), Knödlová (60. Hanžlová), Markelová (75. Roztočilová), Mrázová, Radová (72. Mikešová), Mášová

Na webu SportovníListy.cz ještě najdete následující články:.

Podívejte se, jak hrály na plné pecky ženy pražké Dukly fotbal s borkyněmi z Viktorie Plzeň
(ps, SportovníListy.cz, foto: Miloš Březina)