Bezbranková plichta s Duklou Antonínovi Panenkovi k sedmdesátinám

[ title]
Malé pražské fotbalové derby Bohemians 1905 -  Dukla skončilo bez branek. Klokani pošesté doma nevyhráli a s týmem Dukly se tým vedený koučem Martinem Haškem rozešel smírně 0:0.

SportovníListy.cz byly na místě děje...Klokani hrající bez cizinců, německého obránce Schumachera i bahrajnského reprezentačního útočníka Jusúfa,  byli po celou dobu  aktivnějším týmem. Jenže ani to nestačilo k očekávané výhře.

Proč očekávané? Sedmdesátiny totiž ve stejný den, co se hrálo derby, slavil Antonín Panenka,  legenda vršovického klubu a zároveň celého československého fotbalu a právě jemu hráči  Bohemians chtěli k narozeninám udělat radost  v podobě vítězství.

Jenže výhry se nedočkal ani Antonín Panenka ani diváci, i když viděli nejednu šanci, jak skórovat.  Martin Hašek třeba z trestného kopu poslal míč vysoko nad branku a jeho další střelu  vychytal gólman Dukly Rada. Radovu branku přestřelil po Reiterově přihrávce i Filip Hašek. Filipa  Radu nezaskočili  pěknou ranou ani Dominik Mašek a natož Dostál, který předvedl parádní nůžky, po kterých balon letěl nad brankou. Dukla, která ze začátku soutěže byla dlouho na konci tabulky,  opět bodovala  ve třetím utkání  v řadě, aniž by inkasovala.

   Praha 2. prosince  2018
  FORTUNA:LIGA  sedmnácté kolo


Bohemians Praha 1905 - Dukla Praha 0:0
Rozhodčí: Jílek - Kotalík, Pečenka * ŽK: Bezpalec, Souček, Tetour (všichni Bohemians) * Diváci: 3101.
Bohemians: Fryšták - Dostál, Krch, Šmíd, Bartek - Jindřišek - Záviška (72. Reiter), Martin Hašek ml., F. Hašek (81. Koubek), Vodháněl - Nečas (65. Mašek). Trenér: Martin Hašek st.
Dukla: Rada - Douděra (29. Bezdička, 90. Breda), Raspopovič, Ostojič, Souček - Podaný, Miloševič, Tetour, Bezpalec, Bilovský - Djuranovič (78. Brandner). Trenér: Skuhravý.

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)