Basketbalistky USK vyhrály s rekordní přídělem 139 bodů. USK Praha - Trutnov 139:35

Utkání mezi basketbalistkami USK a Trutnovem začalo smírně. Po prvních čtyřech minutách byl ještě stav vyrovnaný 6:6, ale od té doby Pražanky už nedovolily v první čtvrtině  hráčkám z Trutnova trefit jediný koš a naopak dokázaly svým soupeřkám nasázet po prvních deseti minutách hrací doby  34 bodů.

Druhých deset minut utkání zahájila Veronika Voráčková svou tříbodovou střelou, po které hned následovala další trojka Karolíny Elhotové. Pražanky využívaly především výškové převahy pod košem a svůj bodový náskok stále navyšovaly. Hráčky Trutnova měly ve druhé čtvrtině pouze dvě střelkyně, které daly dohromady za čtvrtinu 9 bodů. Do poločasu tak dokázaly Pražanky odskočit od soupeřek na 69:15.

I druhou polovinu zahájily Pražanky bodovou smrští. Už ve třetí čtvrtině tak byla pokořena stobodová hranice. Do konce čtvrtiny ještě stihly dát Pražanky 4 body a do poslední desetiminutovky se tak šlo za stavu 104:23.

Ani v poslední čtvrtině hráčky ZVVZ USK Praha nepolevily, předvedly pro diváky krásné útočné akce, a s klidem tak dohrály utkání a vítězí proti BK Lokomotivě Trutnov 139:35.

Tímto skórem tak hráčky ZVVZ USK Praha pokořily nový klubový rekord, kdy naposledy v roce 2004 dal tým USK svým soupeřkám 134 bodů. Byla tak přepsána klubová historie, do které se v sobotu 20. ledna 2018 zapsal  klubový rekord 139 nastřílených bodů v utkání.