Trpišovský: Hrajeme fotbal kvůli lidem. Tuhle situaci jsem zažil poprvé a snad naposled!

Fotbalisté Slavie Praha porazili v pátém kole FORTUNA:LIGY Slovan Liberec 1:0, jenže zápas se odehrál bez diváků.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...Jak tuhle skutečnost prožíval a zda to ovlivnilo  výkon týmu Slavie Praha odpověděl po utkání kouč Slavie Jindřich Trpišovský.


"Radost z toho mají jedině naše hlasivky. Jsem z toho  smutný, je to fotbalový pohřeb. Je to podobné jako přípravné utkání někde v Rakousku. Je to smutné. Potrestaní jsou všichni. Myslím si, že i liberečtí hráči by byli radši, kdyby tu byl plný stadion, aby si zahráli před lidmi. Potrestaných je sedmnáct, osmnáct tisíc lidí, co tu mohlo být. Doufám, že se to už nebude opakovat. My všichni trpíme kvůli několika málo jedincům. Nepřijde mi to ani jako ligový zápas. V podstatě jsme lidem zakázali lidem přijít na fotbal. Hlasivky mám na pátek ušetřené, ale to je tak asi jediné. Je to smutné, protože by lidi přišli a zápas by měl kulisu jako před několika měsíci, kdy tu na Liberec přišlo šestnáct tisíc lidí. Hrajeme to kvůli lidem. Každý chce mít plný stadion, proto to děláme. Tuhle situaci jsem zažil poprvé a snad naposled," řekl trenér Slavie Praha Jindřich Trpišovský.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...V Edenu se hrálo v komorní atmosféře bez diváků ... Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)