Fotbalista Dukly Praha Ondřej Vrzal odchází na hostování do Bohemians Praha 1905

[ title]
Vedení klubu Dukly Praha  oznamilo  odchod devětadvacetiletého levého beka Ondřeje Vrzala, který od jarní části sezony 2017 ho uvidíme po boku Tomáše Bergera a Michala Šmída v Bohemians Praha 1905, kam odchází na půlroční hostování.

Obránce Ondřej Vrzal se narodil 1. března 1987, váží  72 kg při výšce  178 cm. V lize odehrál  109 zápasů, dal  7 branek a má  9 asistencí.


Ondra Vrzal začal s fotbalem v pražské Libuši. V deseti letech se stal hráčem Slavie Praha. V srpnu 2007 ve svých devatenácti letech se stěhoval na západ Čech, získala jej Viktoria Plzeň. V jejím dresu sbíral první větší ligové zkušenosti, které přetnulo zranění. V roce 2010 přišel do Dukly Praha, byl u jejího postupu do první ligy a součástí její základní sestavy po první dvě sezony v první lize. Svými výkony si řekl o nabídku z Jablonce. Jeho angažmá však poznamenalo zranění. Po něm se vrátil zpět do Dukly, kde mu končí smlouva v létě 2017. V jejím dresu celkem odehrál 96 zápasů a vstřelil 7 branek. Do Bohemians Praha 1905  odchází v únoru 2017 na půlroční hostování.

Ondřej Vrzal na sebe upozornil i jako brankář, když se v derby proti Spartě, když se po vyloučení Filipa Rady postavil do branky a jen vzdálost délce pravítka jeho pravička byla vzdálena od míče, který z penalty trefil Bořek Dočkal.

(ps, FK Dukla Praha, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)