Kde opravdu skončí trenér Vrba?


Odchod Pavla Vrby byl častým tématem fotbalových témat, na hru plzeňské Viktorky se bez růžových brýlí dívat prostě nedalo. Jenže zbavte se strůjce příjmů klubové pokladny. Takže když přišla nabídka, která kromě samotného Vrby měla obohatit i klub, bylo jasno. Alespoň na papíře.

Bulharský Rozgrad je kometa současnosti, jasný parní válec místní ligy, s úspěchy na mezinárodní scéně. Jen s jedním je potíž, trenéři mají menší životnost než tuha do propisky. S tím kalkuluje i pražská Sparta, její šéf Křetínský již má nachystanou smlouvu pro Pavla Vrbu, která kromě financí obsahuje jako motivační faktor i akcie jeho podniků.

Vše mělo být dané, Bulharsko jako přestupní stanice, aby příchod k úhlavnímu nepříteli nebyl tak drsný. Jenže ledy se hnuly i v dalším velkoklubu. Pražské Slavii, končí hlavní mozek současných úspěchů Jan Nezmar a kolem kouče Trpišovského létají kluby jako hladoví supi kolem mršiny. A Vrba by mohl být zdatnou variantou v případě Trpišovského odchodu.

Podle všech indicií tak budou v následujících týdnech letecké linky mezi Prahou a Varnou plné fotbalových bafuňářů.


Pardubice opět mění trenéra

Harrachovské můstky s novou vizí

Hadamczik kupuje Vítkovice

Olympijský výbor šetří na daně


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)

Sparťanské časy se vrací

5.7.2020 09:00:00

Trvalo to dlouho, předlouho. Již to vypadalo, že se dříve dokončí Pražský okruh, než fotbalová Sparta opět získá alespoň nějakou sportovní trofej. Ale ouha, v rámci své PR kampaně před zahájení...