V Modřanské rokli bylo k vidění 38 branek a navíc výhra národních házenkářek Modřan

[ title]
Národní házenkářky Spartaku Modřany se za letního počasí, mimořádně teplého podzimu, rozloučily v domácím prostředí se svými diváky výhrou nad Bakovem nad Jizerou s mimořádně velkou brankovou úrodou 21:17.

SportovníListy.cz byly na místě děje...Brankářka Modřan Jana Broučková byla tentokrát překonána ...
Další gól do branky Modřan padl z této akce
Tak tomu se říká ve fotbale jesličky, když míč proletí mezi nohama soupeře v tomto případě brankářky


Středočešky přicestovaly na hřiště v údolí Modřanské rokle jako vystřižené z Foglarova románu Chata v jezerní kotlině s mnoha dorostenkami, které převyšovaly svým počtem zkušenější spoluhráčky. To ovšem neznamenalo, že by bakovské  útoky byly jalové. To vůbec ne, naopak branky padaly na obou stranách a bylo jich požehnaně - celkem 38. Kanonýrkou Modřan se stala Lucie Nesnídalová, která dala více než polovinu z celkové brankové úrody Pražanek.

Jak říkám..."Je pěkné, že Modřany vyhrály. Chytly se konečně naše útočnice, které nasázely soupeřkám 21 branek, ale děvčata chybovala v obraně a dostala tak hodně branek. A to ještě mnoha dalším brankám zabránila naše brankářka Jana Broučková. Podzimní sezona ještě pro nás neskončila.  Čeká nás  ještě jedno utkání v Žatci," řekl po utkání kouč Modřan Josef Škvor.
         Praha 14. října  2018Druhá liga žen A skupina


Sparta Modřany - Bakov  nad Jizerou   21:17 (11:9)
Branky: Nesnídalová Lucie 11, Kadlecová Hana 5, Špatková Barbora 3, Kovařiková Barbora 2 -  Balounová Andrea 5, Springerová Denisa 5, Buriánová Veronika 5, Nitschová Tereza 2  * Rozhodčí: Bláha Jiří * Diváků 60.

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)