Sportovní rok 2019 přinesl stovky rekordů, stejný počet úžasných výsledků, ale rovněž nespočítatelně sportovních zážitků na hřištích, na dráze, v přírodě,  ve vodě, na sněhu, na palubovkách či ve vzduchu nebo ve vysokých horách.

Tenistka Karolína Plíšková vyhrála turnaj v Brisbane.

12. ledna 2019

Tenistka Petra Kvitová vyhrála turnaj v Sydney.

V Praze byl vyhlášen nejlepším veslařem Ondřej Synek a jeho trenér Milan Doleček nejlepším veslařským koučem.

Veslařem roku 2018 byl vyhlášen devítinásobný vítěz této ankety Ondřej Synek

Rychlobruslařka Martina Sáblíková získala na mistrovství Evropy ve víceboji v Collalbu stříbro

15. ledna 2019

Hokejisté Plzně vypadli v semifinále Ligy mistrů s Frölundou.

24. ledna 2019

Biatlonistka Markéta Davidová vyhrála závod Světového poháru ve sprintu na 7,5 kilometru v Anterselvě.

26. ledna 2019

Tenistka Petra Kvitová podlehla ve finále Australian Open Japonce Naomi Ósakaové.

Tenistka Barbora Krejčíková získala na Australian Open titul ve smíšené čtyřhře.

28. ledna 2019

V Praze byli vyhlášeni nejlepšími trenéry kouč Ester Ledecké Tomáš Bank a kouč českých basketbalistů Ronen Ginzburg

Trenérem roku 2018 je Tomáš Bank, v kolektivech vyhrál kouč basketbalistů Ronen Ginzburg