Když v Edenu houstne dým aneb mlha přede mnou, mlha za mnou

Dlouho to vypadalo, že utkání Slavia Praha - Mladá Boleslav skončí s nulou ve výsledku, neboť domácí Pražané vedli ještě 86. minutě 3:0, ale pak se to stalo. Středočeši dali jednu branku, poté další proměnili z penalty a pak naštěstí zápas skončil výhrou pro Slavii 3:2.

Na pár minut se dění na trávníku při ligovém utkání Slavia Praha - Mladá Boleslav ztrácelo v dýmu po světlicích,  s kterými diváci oslavili druhou branku svých borců v sešívaných dresech.

Na tribuně Sever se při této produkci  na chvíli zjevil obrázek osvětlený světlicemi, ale dým ze světlic  pak bohužel při velmi chladné venkovní teplotě pomalu pokryl prostor nad trávníkem a než dým odplynul nad  stadion,  delší chvíli z tribun nebylo vidět, co se na hřišti děje.

Rozhodčí však hru nepřerušil a tak si v hráči obou týmů zkusili, jak by zápas probíhal, kdyby padla mlha. Mlha přede mnou, mlha za mnou ...

SportovníListy.cz rovněž napsaly ...

Fotbaloví fanoušci v Edenu viděli pět gólů. Mladoboleslavští za šest minut před koncem dali dva