Hokejisté Sparty během necelých čtyř minut dali Hradci u Pardubic čtyři branky

Hokejistům Sparty Praha se podařil husarský kousek. Před nejvyšší domácí návštěvou sezony 10.087 diváků vyhráli nad Hradcem Králové 5:2, ale hlavně skvělým závěrem ve druhé třetině, vstřelili čtyři z pěti branek. Po vedoucím gólu  Petra Kumstáta, pak definitivně zničili soupeře čtyři  góly vstřelené během tří minut a 35 vteřin. Přesně do branky mířili  Jan Buchtele, Lukáš Klimek, Robert Sabolič a Miroslav Forman.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...

Hradečáci  Jaroslav Kudrna a René Vydarený v závěrečné třetině  jen korigovali na 5:2 pro domácí borce. Sparta vyhrála nad Hradcem Králové posedmé za sebou.

Lední hokej aneb tucet + jeden z netuctových obrázků z utkání Sparta Praha - Hradec Králové

Tipsport extraliga ledního hokeje
Praha 28. prosince 2015

Sparta Praha - Hradec Králové  5:2( 1:0, 4:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 2. Kumstát (Hrbas), 37. Buchtele (Přibyl, Forman), 38. Klimek (Hamilton, Sabolič), 38. Sabolič (Klimek, Hamilton), 40. Forman (Přibyl, Polášek) - 49. Kudrna (Šimánek, Ihnacak), 56. Vydarený (Honejsek, Dej). Rozhodčí: Polák, R. Svoboda - Lhotský, J. Svoboda. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:2. Diváci: 10.087. Třetiny: 1:0, 4:0, 0:2.
Sparta Praha : Pöpperle - Eminger, Polášek, Čajkovský, Švrček, Hrbas, J. Mikuš - Forman, Přibyl, Buchtele - Hamilton, Klimek, Sabolič - M. Procházka, Pech, Kumstát - Netík, Dragoun, A. Kudrna. Trenéři: Jandač a Moták.
Hradec Králové: Kacetl (38. A. Svoboda) - Vydarený, Pláněk, Dietz, Vašíček, K. Pilař, Čáp, Jank - J. Kudrna, T. Knotek, Šimánek - Bednář, Kukumberg, Dej - Honejsek, Ihnacak, Červený - Köhler, Švagrovský, Kopta. Trenéři: Kýhos, T. Martinec a Tvrdík.

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)