Drtivá výhra basketbalistek USK Praha o 68 bodů ... USK Praha - Ostrava 117:49

Z utkání basketbalové ligy mezi hráčkami USK Praha a Ostravy se stalo "vraždění neviňátek", neboť jak jinak nazvat 68 bodový rozdíl ve výsledku, který se objevil na konci utkání na ukazateli skore.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...

Ovšem nutno přiznat, že soupeř přijel do Prahy dobře připraven a v úvodu držel krok s domácím týmem. Po pěti odehraných minutách svítilo na tabuli skóre 14:13. Jenže právě v tuto  chvíli se hráčky USK rozehrály a  Ostravě už nedovolily do konce čtvrtiny skórovat a ještě samy stihly nastřílet 15 bodů.

Hráčky ZVVZ USK Praha odskočily Ostravě  v  poločasu na 37 bodů.

I ve třetí čtvrtině hrály domácí svou hru. Tvrdá obrana nedovolila soupeřkám skórovat více než 7 bodů a sami si zapsaly dalších 29. Při takovém to stavu utkání mohla trenérka Natália Hejková vyměnit celý tým.

V poslední čtvrtině mladší hráčky skvěle zastoupily zkušenější opory, které nechala trenérka odpočívat. Ty dokázaly navázat na své starší spoluhráčky a skvělou hrou ještě navýšily rozdíl ve skóre. Nu a výsledkem bylo rozdílové skore 68 bodů.