Co potřebují hokejisté Komety k vítězství?

[ title]
Nečekané ztráty z domácího ledu posledního hokejového mistra republiky, brněnské Komety, vedou ke spekulacím, co stojí za výsledky, které spíše nahrávají sázkařským společnostem než potěšení brněnským fanouškům.

Hokejoví odborníci provedli analýzu dosavadních zápasů a přišli s nečekanými výsledky. Kometa nedokázala získat tři body v zápasech, ve kterých její fanoušci povzbuzovali podle litery nového disciplinárního řádu, tedy bez používání vulgarismů.

Samotní plejeři sice na veřejnosti jakoukoliv souvislost odmítají, off record však připouští, že jadrné povzbuzování dokáže zvýšit adrenalin a přidat na agresivitě, která mnohdy brněnským chybí.

Šéf klubu Libor Zábranský již vede jednáním s ředitelem soutěže Josefem Řezníčkem, aby našli kompromis, které výrazy, na Moravě mnohdy téměř spisovné, nebo historicky zvykové, byly rozhodčími tolerovány. V případě pozitivního výsledku jednání je Kometa připravena poslat určitou částku z každé vstupenky na fond vysloužilých hokejových arbitrů.


Jak se staví nároďák

Hvězdy NHL míří domů


Hokejový svaz bude učit slušnému chování

Tvrdík zachránil Jarolíma

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli..
.

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)