Vršovické fotbalové derby odskákali klokani. Slavia Praha - Bohemians 3:0

Fotbalisté Slavie ve vršovickém derby porazili před 18 974 fanoušky v sobotu 22. dubna 2023 Bohemians Praha  3:0 a po čase se opět posunuli na první místo tabulky. Úvodní  gól proměnil Václav Jurečka, ale do poločasu skórovali zdálky ještě Olayinka a Douděra. Ve druhém poločase se už skóre nezměnilo.

Utkání  začalo náporem domácích, který zúročil ve 13. minutě Václav Jurečka s asistenci Lukáše Masopusta - 1:0.

Ale to nebylo všechno. Ve 31. minutě se skóre změnilo zásluhou  nádherné střely po Zafeirisově přihrávce  Petra Olayinky - 2:0.

Ve 36. minutě z dvaceti metrů David Douděra podobně jako autor druhé banky překonal brankáře klokanů Jedličku a bylo vymalováno - 3:0. Stejným výsledkem totiž skončil první poločas, ale nakonec i celé utkání.
Slavia svůj úspěch slavia před 18 974 diváky, kteří se v obou táborech chovali skvěle, nezapalovali  dýmovnice a světlice a nezprovozňovali dělobuchy.

Praha   22. dubna 2023

FORTUNA:LIGA 2022/2023 - 28. kolo

SK Slavia Praha -  Bohemians 1905  3:0  (3:0)

Branky: 13. Jurečka, 31. Olayinka, 36. Douděra  Diváci: 18974  Žluté karty:  - Vondra   Rozhodčí:
Zelinka – Kubr, Caletka

SK Slavia Praha:  Kolář – Ogbu, Oscar, Holeš (C), Masopust – Olayinka, Zafeiris (88. Traoré), Douděra (72. Pech) – van Buren (72. Tecl), Jurečka (63. M. Jurásek), Schranz (63. Provod)

Bohemians 1905:  Jedlička – Křapka, Vondra, Köstl, Hůlka – Jindřišek (C), Jánoš (89. Nový), Kovařík (46. Dostál), Hála (66. Morávek) – Drchal (77. Mužík), Prekop (46. Puškáč)

Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz