Tvrdík se stěhuje z domu


Vykonavatel práv majitele a faktický vládce nad fotbalovou Slávií Jaroslav Tvrdík neprožívá lehké období. Jeho tým propásl ohromnou šanci na postup do základní skupiny fotbalové Ligy mistrů, bráně k dalším pohádkovým milionům. K Tvrdíkově smůle se pod tento neúspěch kromě trenéra Trpišovského podepsal i slávistický brankář Ondřej Kolář, nadcházející Tvrdíkův zeť. Oba se každý den potkávají u jednoho stolu při snídani i večeři a téma je dané. Slabá forma brankářské jedničky v této sezoně. Sám Tvrdík se snaží Koláře bránit, co to jde, ale doma mu manželka i dcera vyčítají velmi slabou aktivitu při podpoře člena rodiny.

Jaroslav Tvrdík se proto rozhodl se z domu vystěhovat, pomocnou ruku našel z Hradu a dostal k dispozici hostovský pokoj přímo v historických prostorách Hradu. Přátelská výpomoc dává logiku, okupanti Hradu jsou známí svojí nákloností ke Slávii a často navštěvují její zápasy jako VIP hosté. Tvrdík dostal jedinou podmínku, nesmí při setkáních s prezidentem Zemanem argumentovat, že za vše může špatný maďarský trávník, nekvalitní maďarské hnojivo a prazvláštní maďarský drn. To by mohlo popudit velkého Zemanova spojence, maďarského premiéra Orbána, a to rozhodně není v zájmu Hradu.

Dle zpráv z Edenu se Tvrdík odstěhuje během víkendu. Doba jeho exilu je nejasná, vzhledem k prohlášením trenéra Trpišovského, že šanci určitě dostane i brankářská dvojka, se může Tvrdíkův pobyt na Hradě protáhnout minimáln

Jablonec kromě Pelty řeší další problémě do dalších prezidentských voleb.


Zelení aktivisté mění program olympiády

Kejval již zná viníka

Sportovci si kupují fanoušky na olympiádu

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)