Fotbalová Sparta opět posiluje


Nelichotivá série zápasů bez výhry a také neschopnost týmu uhrát zápas v obraně bez obdržené branky nutí vedení klubu k přemýšlení, jak nepříznivou situaci změnit.

Mnoho fanoušků překvapil příchod mladého talentovaného brankáře Matěje Kováře z Manchestru United. Bohužel, ani on se nestal oním faktorem X, který dokáže tým podržet zákroky z jiné galaxie.

Sportovní ředitel Tomáš Rosický ve spolupráci s majitelem klubu Danielem Křetínským přišli s nečekaným krokem. Do Sparty míří světová brankářská ikona Petr Čech. Po vyhazovu v Chelsea z pozice sportovního ředitele sice nesmí působit v jiném klubu v jakékoliv funkcionářské funkci, nicméně omezení jako hráč nemá a může se tak stát velkou oporou mezi třemi tyčemi.

Křetínský si navíc od Čechova angažování slibuje, že se Petr seznámí s chodem klubu a po uplynutí vynucené karantény ze strany Chelsea bude moci na Letné nastoupit do pozice ředitel klubu a vytvoří tak silný tandem se svým reprezentačním parťákem Rosickým.

Dominik Hašek vrací medaili z Nagana


Výrazná posila na lavičku fotbalové Sparty

Konec mužského sportu v Čechách


Plzeň hlásí hvězdnou posilu do útoku

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)