Kniha s anglickoněmeckým textem o formuli 1 má 528 stran a také astronomickou cenu 312,71 eur

Bývalý mistr světa formule 1 Fin Mika Häkkinen pokřtil v úterý 13. prosince 2022 novou knihu o legendách seriálu za přítomnosti osobností, které se na vydání knihy podílely.

Publikace F1 Greats, která byla v Praze pokřtěná, má jednu kapitolu věnovanou právě Häkkinenovi.  Najdete ji uprostřed v luxusním provedení vydané knihy, která má  celkem 528 stránek a stovky fotografií.

Jak říkám ...

„Je mi ctí, že mohu být součástí této knihy. Je úžasná a obdivuji ty, co se na jejím vydání podíleli,“ řekl  Mika Häkkinen na malé slavnosti, na které  proběhl i křest tří druhů kalendářů zaměřených na závody  formule 1.

Během celé slavnosti, na kterou přišly mraky novinářů, ale i ti, kteří se za ně vydávali, dále fotografové, kameramani a hosté vydavatele, se však nikdo z přítomných oficiálně nezeptal na cenu luxusní publikace. Cena je totiž také luxusní  7 499,00 Kč (312,71 EUR), což je možné zjistit na webových stránkách vydavatelství Naše vojsko, které ji expeduje.(Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)